34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Медицина // Засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

30.05.2016

0

1296

26 травня 2016 року у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради відбулося засідання міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу, - інформує сайт міської ради.

 

В ході засідання заслухано інформацію ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» щодо ситуації в місті по захворюваності на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію/СНІД. Так, за перший квартал 2016 року у місті виявлено 4 особи з активною формою туберкульозу легень, всього на обліку перебуває 26 хворих з активною формою туберкульозу.

 

Щодо захворюваності на ВІЛ – інфекцію/СНІД, то станом на 26.05.2016 знаходиться на обліку 79 мешканців міста із захворюванням на ВІЛ – інфекцію/СНІД. За 2016 рік по місту обстежено на ВІЛ – інфекцію/СНІД 1085 осіб, з них ВІЛ позитивним виявилися 11 осіб.

 

Також розглянуто питання виконання в поточному році міської програми протидії захворюванню на туберкульоз та міської цільової соціальної програми протидії ВІЛ – інфекції/ СНІДу в місті Кузнецовськ, обговорено ряд проблемних питань.

 

 

За результатами засідання доручили ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» спільно із управлінням освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та Кузнецовським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, забезпечити виконання роботи по ранньому виявленню, лікуванню туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу та проведення освітніх, роз’яснювальних заходів серед населення по протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу. Для реалізації превентивних заходів щодо протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу управлінню освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради доручено вивчити питання запровадження в школах міста пропусного режиму із представленням відповідних розрахунків.

 

 

Отримати інформацію щодо можливого тестування на ВІЛ-інфекцію/СНІД, одержати психологічну допомогу у вирішенні складних життєвих питань чи знайти підтримку у кризовому стані можна зателефонувавши на номер 2-42-82, де працює «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ». Принципи роботи «ТЕЛЕФОНУ ДОВІРИ» залишаються незмінні: безкоштовність, анонімність, конфіденційність.

 

А в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» в кабінеті 207 поліклініки функціонує кабінет «Довіра», де проводиться консультування, тестування на ВІЛ-інфекцію та організовується надання комплексної медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, із дотримання умов конфіденційності персональних даних.

 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів