34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Засідання робочої групи по проекту "Відкрите місто"

Засідання робочої групи по проекту "Відкрите місто"

31.07.2015

0

766

Громадська організація «Всі разом!» звернулась до в.о. міського голови І.В.Куца про вирішення деяких питань, які накопичились за час реалізації проекту «Відкрите місто». Про це пишуть на сайті організації.

 

27.07.2015р. відбулося засідання робочої групи з питань реалізації проекту «Відкрите місто» у м.Кузнецовськ, на якому були присутні в.о. міського голови, представники відділів виконавчого комітету, які відповідальні за реалізацію проекту, директор КМКП, представники ГО «Всі разом!».

 

Основними питаннями, що піднімались ГО «Всі разом!» були: оперативність розгляду звернень відповідними службами; необхідність залучення до розгляду звернень управління освіти; визначення органу контролю, який би координував роботу виконавчих органів міської ради, щодо розгляду повідомлень.

 

Під час засідання робочої групи було вирішено додати в систему «Відкрите місто» управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. Тому з’явилась можливість повідомляти про проблеми на об’єктах, які належать до відання та компетенції цього органу.

 

Оскільки за деякими фото, які користувачі роблять для візуалізації проблемного питання, важко визначити точне місце розташування невеликих ямок, виступів і т.д., директором КМКП Р.Саушкіним, було висловлене прохання до користувачів системи публікувати також панорамні фото з «місця події» та/або вказувати в повідомленні контактний телефон, для можливості швидкого зв’язку та уточнення деталей відкритої проблеми.

 

Також на засіданні вирішили визначити органом контролю за розглядом звернень відділ з гуманітарних питань та внутрішньої політики виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. У разі надходження через інтерактивну веб-платформу «Відкрите місто» звернень, які відносяться до компетенції сторонніх організацій, що не є учасниками проекту «Відкрите місто», відділ з гуманітарних питань та внутрішньої політики направлятиме такі звернення за належністю, як звернення міської влади.

 

І.В.Куц констатував неможливість, на даний час, включення в систему організацій, які не входять в безпосереднє підпорядкування міської влади, через небажання самих організацій бути залученими в цей процес.

 

Як показує практика, звернення громадян стосуються роботи не тільки міської влади та комунальних служб, але і роботи ВП РАЕС, ДАІ та ін., тому ГО «Всі разом!» запрошує інші організації до співпраці в рамках проекту «Відкрите місто», для оперативного надання жителям відповіді на звернення з тих чи інших проблемних питань.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів