34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // У міського голови Кузнецовська нові заступники: Ю.Кравець, В.Магдич, Т.Сич

У міського голови Кузнецовська нові заступники: Ю.Кравець, В.Магдич, Т.Сич

05.01.2013

100

3790


4 січня 2013 року пройшло п'яте пленарне засідання сесії Кузнецовської міської ради під головуванням секретаря міської ради Ігоря Куца. 

В порядку денному значилось близько десяти питань, серед яких:

- "Про забезпечення трансляції пленарних засідань міської ради" (розглянувши ініціативу депутата Олега Андрощука міська рада вирішила запровадити трансляцію у режимі реального часу пленарних засідань міської ради на офіційній веб-сторінці Кузнецовської міської ради та виконавчого комітету);
- "Про внесення змін до рішення міської ради від 15.06.2012 №434 „Про внесення змін до рішення міської ради від 03.11.2011 №253 „Про впорядкування тимчасової торгівлі”" (прийнявши дане рішення, депутати дозволили несанкціоновану торгівлю на вулиці Ринковій до 01.12.2013);
- рішення про усунення з посади в.о. директора КМКП В.П.Афанас'єва. Т.в.о. директора КМКП призначено А.Л.Степанюка.

Прийнявши рішення ще з декількох важливих для міста питань ("Про внесення змін до Положення про Кузнецовський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями", "Про недопущення закриття та реорганізації комунальних закладів м.Кузнецовськ в галузі освіти та культури" тощо), депутати залишили залу засідань для попереднього обговорення наступних питань порядку денного: "Про розпуск виконавчого комітету Кузнецовської міської ради"; "Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання" та "Про затвердження на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами виконавчого комітету міської ради".

Повернувшись після нетривалої перерви, депутати проголосували майже одностайно за всі наступні проекти рішень: розпуск виконавчого комітету Кузнецовської міської ради; внесення змін до рішення ради № 3 від 18.04.2006 року «Про затвердження структури органів Кузнецовської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління»" та утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання у складі 12 осіб (звільнивши при цьому з посад заступників міського голови Н.Зубрецьку та В.Ковальчука). 

До складу нового виконавчого комітету увійшли: 

- Куц Ігор Валерійович, секретар Кузнецовської міської ради;
- Павлишин Павло Яремович - генеральний директор ВП «Рівненська АЕС», член виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (на громадських засадах);
- Коцюбинський Олександр Володимирович - начальник «СМСЧ №3 МОЗ України», член виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (на громадських засадах);
- Мензул Олександр Павлович - керівник ОСББ «Ювілейний 4», член виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (на громадських засадах);
- Решетицький Станіслав Августович - директор комунального підприємства міські електричні мережі, член виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (на громадських засадах);
- Прокопчук Олег Михайлович - голова адвокатського об’єднання «Прокопчук і партнери», член виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (на громадських засадах);
- Бортнік Анатолій Андрійович - приватний підприємець, член виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (на громадських засадах);
- Жупанюк Людмила Миколаївна - завідувачка ДНЗ №5, член виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (на громадських засадах).

На посади заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради пропонувались 3 кандидатури: Юрія Кравця, Віталія Магдича та Тетяни Сич. На посаду керуючого справами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради було запропоновано кандидатуру Олени Антипець.

Після коротких виступів кандидатів, у яких вони розповіли про себе, депутати голосували за кожну кандидатуру окремо.

Кандидатуру Юрія Кравця (фракція ВО «Свобода») підтримали 25 з 26 присутніх в залі депутатів (25 - "за", 1 - "утримався" (утрималась від голосування депутат Світлана Пашко)).

Кандидатуру Віталія Магдича (Громадянська партія «Пора») підтримали 26 з 26 присутніх в залі депутатів міської ради.

Кандидатуру Тетяни Сич (фракція політичної партії «Сильна Україна») підтримали 25 з 26 присутніх в залі депутатів (25 - "за", 1 - "проти" (проти проголосувала депутат Світлана Пашко)).

Кандидатуру Олени Антипець (фракція ВО «Батьківщина») підтримали 25 з 26 присутніх в залі депутатів (25 - "за", 1 - "проти" (проти проголосувала депутат Світлана Пашко)).В "Різному" виступив заступник директора КМКП Анатолій Степанюк, якого депутати тимчасово призначили в.о. директора КМКП. У своєму виступі Анатолій Лукич просив депутатів відмінити своє рішення і не призначати його на дану посаду. В свою чергу, секретар Ігор Куц зазначив, що наразі вже пізно про це говорити, адже рішення прийнято. Однак, запевнив, що дану ситуацію депутати обговорять і зроблять усе можливе, аби виправити її.VI пленарне засідання сесії Кузнецовської міської ради пройде наступного тижня.
Всього коментарів: 100
1 2 »
1
ВВС | 05.01.2013 | 08:54
+ (3) -
Ну, що ж "Батьківщина" домоглася свого, а найбільше домоглися свого Магдич, Кравець, Сич. Вже із 5 січня 2013 року життя в нашому місті покращииться. Але, мабуть, не для нас, простих смертних. А для тих, хто так рвався до посад.
2
Аламак | 05.01.2013 | 10:00
+ (0) -
Так хто зараз мер Кузноцевська - Магдич чи Сич?
І за що так собачилися довго, за приватизацію КНКП? cry
3
GenkaUA | 05.01.2013 | 11:48
+ (0) -
В місці буде нарешті порядок.....))))))) cry cry cry
4
Аламак | 05.01.2013 | 12:51
+ (2) -
Значиться, все суспільне зло від Анощенка було.
Ах, справді, Кравець в політбюре місцеве ввійшов. Хлопци із свобобовської бригади своє увірвали. biggrin
5
Єллоу | 05.01.2013 | 12:55
+ (4) -
Мер зараз - Куц, а фактично - Хвалько. Ну, а вся ця війна була за посади. Магдич, Сич і Кравець отримали що хотіли. На черзі - Макарук на посаду директора КМКП.

Навіть Жданюк задоволений - посадив свою людину в виконкомі (Жупанюк). Тільки що з неї там толку, з одної? Всі інші - свої люди: Коцюбинський, Мензул, Бортнік, Прокопчук... Більшість.

Єдине, що якщо мер виграє суд - тоді всі ці рішення виявляться незаконними, а всі ці люди - самозванцями.
Аламак | 05.01.2013 | 13:53
+ (4) -
Анощенко знов подав в суд? Чи не забагато? Чому судові рішення не виконуються, наче вже не Ющенко президент і Тимошенко баланду чавкає.
Самозванці, не те слово. Нарами справа пахне, хоча тільки для одного Куца. Решта наче ні при чому.
6
Валентин | 05.01.2013 | 12:58
+ (0) -
А що це, в Магдича нова посада - виконавчий директор юридичного об'єднання "Скорпіон"? Що це, де це?
7
погоня | 05.01.2013 | 13:29
+ (2) -
Депутати міської ради від "Батьківщини", Партії Регіонів, "Свободи", "Фронту Змін", "Сильної України" та "Пори" поділили портфелі, призначивши на ключові посади своїх людей. Ніхто не зважав на особисті та професійні якості призначенців. Діяв принцип - кожній сестрі по серзі. Навіть Магдичу, про "добрі" справи якого знають в місті та районі, довірили посаду заступника з гуманітарних питань. Тепер оперативники матимуть поле для діяльності.
З відео незрозуміла ситуація по КМКП. Хто в.о. директора? Проголосований без його згоди Степанюк, чи Афанасьєв?
8
lambada | 05.01.2013 | 13:31
+ (7) -
Самовсранці
9
Валентин | 05.01.2013 | 13:48
+ (0) -
Я так поняв, що призначили Степанюка. Він спочатку погодився, а потім добре подумав, може, послухав думку Афанасьєва з цього приводу і от прийшов на сесію, просити, аби його не ставили.

А переживає як, видно є чого.
Отак | 05.01.2013 | 14:20
+ (6) -
Сергій Анощенко розповів порталу "Четверта влада", що його кабінет наразі опломбований і до роботи його не допускають

- Хоча це явно незаконно, бо це знов була не сесія, а збори депутатів, - вважає Сергій Анощенко. - Вже є рішення суду літом щодо таких самих зборів. Зараз аналогічний випадок – один в один.

Сергій Анощенко знову планує через суд вимагати визнання, що це була не сесія, а збори депутатів, а їх рішення – це не рішення ради. Наголошує, що діятиме таким чином востаннє. Якщо подібне повториться, викликатиме міліцію.

- Як тільки повернуся на роботу після рішення суду, подаватиму на Верховну Раду документи на розпуск ради, - продовжує Сергій Анощенко. - У мене вже зібрані усі документи. Потрібно бути жорсткішим і не панькатися. Тому що в нас зараз не демократія в країні, а більше нагадує анархію – вседозволеність. В основному політикани на місцевому рівні і вседозволеність. З цим треба боротися.

- А які, на Вашу думку, реальні причини того, що Вас намагаються прибрати з посади?

- Реальні причини - вони хочуть провести чотирьох заступників зі своїх депутатів – дорватися до корита, як вони вважають. Вони не знають, який це «солодкий» хліб.

- А, можливо, вони хочуть лад якийсь навести у місті? Їм, напевно, здається, що Ви погано справляєтеся?

- Якби вони хотіли навести лад, то вони не перешкоджали би створенню комунального ринку, відділення благоустрою. Ці питання, про які вони кричать, вони, фактично, не дають мені створити. Кому перешкоджає комунальний ринок? Кричать: «Ні, ринок має бути приватним». Комунальний ринок заробляє місту для громади, а приватний – для підприємця. І комунальну аптеку хотіли відкрити – також відмовили.
Аламак | 05.01.2013 | 15:05
+ (5) -
Ясна справа, для чого тоді в депутати так рвалися всі? Щоб урвати. У Володимирці теж колись був комунальний ринок і збори з нього йшли в бюджет селища. Нині ринок належить депутату ВР від Юлі чи Тягнибока, біс їх розбере, який обрався десь по Дубну. І ще лементують чому не вистачає грошей на дитячі садки. Капітал складується тепер в кишені конкретного борця за народне щастя
tongue tongue
Логіка | 05.01.2013 | 16:59
+ (-5) -
Для Аламака. Ну де ви бачили, щоб комунальне підприємство було прибутковим, ну хіба що в «Светлом будущем комунізма». Ну, що в нас КМКП прибуткове?, чи взяти комунальну автомобільну стоянку – може вона прибуткова ? Та ні, збиткова, бо комунальне – це обще, тобто немає ефективного власника. Тобто по вашій логіці в бюджет надходять збитки? Поясню по простому: Ефективні власники, а це і приватні підприємці – платять податки (тобто чим більший прибуток підприємця тим більший податок, який надходить в бюджет). Неефективні власники (комунальні підприємства, які є збиткові) взагалі в бюджет не можуть заплатити податок на прибуток, а лише навпаки вимагають дотацій з бюджету (тобто податків, які вже ми з вами платимо) .
Аламак | 05.01.2013 | 17:24
+ (0) -
Так і я про те саме. На ринку торгують підприємці і платять ринковий збір. Якщо ринок комунальний, то збір йде в міський бюджет і це нефективно. Інша справа, коли цей збір йде одній особі, підприємцю, ефективному власнику. Ефективний власник і використовує його вже ефективно, для себе ефективного. smile
Та і затрат якихось для власника ринку немає особливих.
Логіка | 05.01.2013 | 18:40
+ (0) -
Для Аламака. Ну ви сильно помиляєтесь. У нас всі рівні перед Податковим кодексом - що комунальні підприємства, що приватні, тобто немає дискримінації одних перед іншими. Всі платять однаково податки і збори. НЕ може бути преференцій приватника відповідно до комунальника, а скоріше навпаки: комунальне підприємство завдяки корупційним схемам ( а це має наслідком і вкрай погане обслуговування населення) має вигідні умови для існування завдяки підтримки різним державним структурам. Тобто, що підприємці у приватному ринку (з більш якісним обслуговуванням населення), що у комунальному ринку - платять податки однаково. Різниця в тому, що приватний ринок вимагає вигоди для себе у вигляді зборів від підприємців , в тому числі і для отримання прибутку (частина якого іде в бюджет), а комунальний може не вимагати – тобто для підприємців ринку буде менше платити ( ну але це неефективний власник, збитки підприємства, що собою не дає зборів у бюджет) .
1 | 05.01.2013 | 18:42
+ (-8) -
Куц все вірно робить
Дід | 05.01.2013 | 19:12
+ (-4) -
Кравець - толковий мужик, з нього буде більше тольку, ніж з Ковальчука.
Бабай | 05.01.2013 | 21:43
+ (0) -
мене нехватає
енергетик | 05.01.2013 | 22:19
+ (10) -
Я не за Анощенка, бо він ніякий.Але в данному випадку я дуже хочу щоб Анощенко виграв суд і розігнав нарешті оце збіговисько із ПР, Батьківщини, Свободи, Сильної України, ПОРИ. Бо це не депутати міської ради, які переймаються проблемами міста ЕНЕРГЕТИКІВ, а кодло яке переймається тільки благополуччям своїх сімей.
Депутати міської ради- результат голосування тупих виборців Кузнецовська. І звичайно немає надії що ці виборці порозумнішають і оберуть грамотних і інтелігентних депутатів у Міську раду.
1 | 05.01.2013 | 23:48
+ (-6) -
Дід Ковальчук не бє не мє. Нічого не розуміе, дивиться як баран на нові ворота на розпорядження і мекае і бекае. Анощенко(для енергетика, це вже минуле.) ПР він не розжине бо сам ПР.
Кравець хорош да і Куц не промах!!! Все буде супер!
Мартин | 06.01.2013 | 01:00
+ (5) -
Довго мовчав, але вибачте, не витримав утримання від коментарів... Сплило з пам*яті прислів*я: - "Пусти під стіл свиню, то невиключено, що вона на нього з часом залізе"... "Хвала" виборцям Кузнецовська, які дивлячись на яскраві етикетки "українських мучеників від БЮТ", обрали таку дитячо-меркантильну міську раду... ВІВАТ ОХЛОКРАТІЇ!...
jarema | 06.01.2013 | 21:57
+ (2) -
Мартине! "Что-то с памятью твоей стало".,Бо якби була у тебе добра пам"ять то б пам"ятав би ,що ти Анощенка привів в УНП.. Коли його у 2007 р в УНП не обрали кандидатом на міськго голову і він покинув УНП, побіг до ХВАЛЬКО в "харошу" "БАТЬКІВЩИНУ". Коли і "Батьківщина" не обрала його кандидатом на міського голову- Анощенко побіг до провладної партії "Зелена Планета" Земної.
У 2010р Із "Зеленої Планети" Анощенко за підтримки обласної ПР (Берташа) попав вже у кандидати на міського голову.
Мартине! То коли Анощенко був порядніший?? Коли був В УНП, в "Батьківщині"?? ЧИ у "Зеленій Планеті? Чи коли злигався із бандитвською партією ПР??????????????
вольт | 06.01.2013 | 02:36
+ (0) -
Мартин я не розумію чим Вам не подобається ця команда, а, що Ваш колишній член команди Анощенко був кращий? Чи Вам всерівно хто аби не "Батьківщина"
1 | 06.01.2013 | 02:55
+ (0) -
Просто Анощенко йому трошкі хліба давав)
Анти Логіка | 06.01.2013 | 02:56
+ (0) -
Для Логіки. ага приватний ринок і комунальний ринок податки платять всі однаково та податковий кодекс для всіх однаковий, авжеш. приватний підприємець сплатить єдиний податок та єдиний соціальний внесок, якщо він не пенсіонер бо пенсіонери цей внесок не платять а тільки єдиний податок, а комунальний ринок - це податок на прибуток, якщо на загальній системі та декілька робочих місць, якщо так думати що державне чи все комунальне збиткове то значить наш президент має рацію коли хоче приватизувати РАЕС адже вона державна і збиткова, згадай криворіж сталь продали її багатому інвестору і що там счас ....
орнела | 06.01.2013 | 11:37
+ (-2) -
Хвали себе моя губонька.
Логіка | 06.01.2013 | 14:07
+ (0) -
Для Анти. Прочитав Ваш опус совка (піонера, комуніста і т.д.) . Чому ми так живемо?, чому в повній ж…пі? Скажу: бо є такі «совєцкіє человєкі» як ви та їх дуже багато. Що держава неефективний власник – ну це аксіома, яку економісти вивчають з «дитячого садка». Тільки таким як ви це чомусь незрозуміло (певно не економіст). Ну що, хочете сказати що НАЕК в структуру якого входить РАЕС – прибуткова? Ну там постійно, якщо не помиляюсь мільярдні збитки. Ну запитайте в любого працівника РАЕС – ну який там порядок? та бардак повний. Ну звичайно АЕС – це стратегічні об’єкти та їх не можна, на мою думку, приватизовувати. З Вашою логікою та Вам у Північну Корею жити (будете там постійно радіво про політику кім чен іра слухати – та все буде народне, державне). Чому у країнах Балтики і сусідній Польщі здійснились реформи та рівень життя значно вищий бо там відсутні такі совки як ви. Про податковий кодекс та «якщо на загальній системі оподаткування» не буду з Вами навіть розмовляти – ну у нас з Вами менталітет різний та певно рівень економічних та менеджментних знань. Хоча Ваші думки мають право на існування. З найкращими побажаннями.
Щедрик | 06.01.2013 | 18:28
+ (-1) -
Логіка! Та вже зареєструйтесь під справжнім ім'ям Роман Са..... :-D
Іван | 06.01.2013 | 20:04
+ (3) -
Для 1. Куц - гімно, бо ним маніпулює та віддає накази Хвалько!
Холм | 06.01.2013 | 20:10
+ (7) -
З такими заступниками Кузнецовську капець! Особливо наживуться на посадах давно відомий жителям міста злодій Магдич і корупціонерка Сич. Зраду геть!!!
tasya | 06.01.2013 | 20:20
+ (2) -
Це точно! Нашли кого поставити фінансами керувати surprised
Анти Логіка | 06.01.2013 | 20:35
+ (0) -
для Логіки, наші депутати молодці не дали землю купити мордасу з його МПП "Ринок" бо він на загальній системі чи на єдиному податку з 5 % від обороту, бо то не розумно, а ринок фізичній особі приватному підприємцю дозволили, яка тут логіка, коли у депутатів є свої є чужі
Анти Логіка | 06.01.2013 | 20:35
+ (0) -
ринок маю на увазі північний
Олекса | 06.01.2013 | 21:06
+ (4) -
Як взагалі цю ПОЛІТІЧЕСКУЮ проститутку Хвалько хтось слухає. Віддай гроші за собак!!!
retliko | 06.01.2013 | 23:27
+ (0) -
Абсолютно вірно, які рішення для міста, для жителів міста (може або можуть магдич та хвалько, педагоги по діагнозу, не маючи ніякого уявлення про економіку та про планування) принести користь!!! Тільки для себе і під себе!!!
Анти Логіка | 07.01.2013 | 00:03
+ (0) -
Нові перевибори мають все вирішити, надіюсь наші мешканці стали розумніші та оберуть тих хто хоч якось дбає про громаду міста
1 | 07.01.2013 | 00:49
+ (-1) -
ГЛАВНОЕ ЧТО АНОЩЕНКО БОЛЬШЕ НЕ ВЫБЕРУТ!!!
Сергiй | 07.01.2013 | 01:00
+ (4) -
а то что одного недоумка, сменила целая толпа ТАКИХ ЖЕ - ЭТО НЕ ГЛАВНОЕ???
1 | 07.01.2013 | 02:47
+ (-1) -
ПОВТОРЯЮ ДЛЯ ТЕХ ХТО НА БРОНЕПОЕЗДЕ(АЛЯ СЕРГЕЙ) ГЛАВНОЕ ЧТО АНОЩЕНКА БОЛЬШЕ НЕ ВЫБЕРУТ!!!!!!!!!!!!!!! ТАКИХ КАК ОН ..... НЕТ БОЛЬШЕ В ПРИРОДЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
орнела | 07.01.2013 | 11:46
+ (3) -
От ви я бачу всі тут і бе і ме, а роботи, тобто результату немає. Ви всі тут п..здуни.
Сергей | 07.01.2013 | 13:36
+ (0) -
39 1 (Сегодня 00:47)
Это ты на бронепоезде.
Упёрся в этого анощенко, а то что на его место пришли такие же рвачи и хапуги, которым насрать на город, тебе видать похеру.
Ну нет его уже, а в чём разница с новыми?
Или ты один из этой шайки рвачей, у рвавших власть хоть на какой то кусок времени?
Или может в городе порядок начал наводится, хотя бы в чём ни будь????
l-power | 07.01.2013 | 13:37
+ (0) -
Шановні добродії! Коли вже можна буде брати ліки по рецепту?? Можливо в цьому році це буде якось швидше, ніж в минулому? Думайте ще й про людей, а не тільки про себе!!
? | 07.01.2013 | 14:42
+ (0) -
А це ж в нас будуть нові депутати тепер? ЗамІсть тих, що пішли в заступники?

Замість Кравця наступний по списку - Олег Абрамович, замість Сич не знаю хто, замість Магдича - Діма Ющук? Ну, і якщо замість Антипець хтось буде - то це наступний по списку Батьківщини - Дорожинський?

Чи як?
1 | 07.01.2013 | 15:56
+ (-1) -
Cергей Анощенка больше нет и не будет!!! Депутаты может и плохие, но по сравнению с АНО Щенком - они святые.
Сергей | 07.01.2013 | 17:52
+ (0) -
А кто этого Ющука туда поставит, его чё, выбирали уже что ли?
Или это громадска рада и есть трамплин в депутаты?
Если такое попадёт в депутаты, то значит в этом многоэтажном селе живёт ........
Такое впечатление, что это не город , а отстойник двуногого дерьма.
ДоріанГрей | 07.01.2013 | 18:04
+ (2) -
Ну здається депутати домоглись свого: Анощенка немає (а найгіршому для депутатів випадку місяців зо два, перша+апеляційна інстанції), свої на всіх місцях і ніхто ніби не завадає впроваджувати свою програму. поживемо-побачимо...питання до Вас конкретне і відповідь прошу надати таку ж: Яка доля нашого довгобуду?якісь РЕАЛЬНІ кроки для завершення його будівництва будуть чи як у всіх попередників: "В перспективі", "Ведуться перемовини з інвесторами"???Відповідь прошу надати не під ніком а під ім'ям та прізвищем!Дякую!
Мартин | 07.01.2013 | 23:56
+ (1) -
jaremi,22 i 23 в сумі:- Що стосується моєї пам*яті, то я не такий скацаблений у виразах як перший у списку... Що стосується амбіцій в середовищі різних партій і попередньої діяльності на РАЕС Анощенка, то обрала його головою не ПР, за яку голосує в основному керівний склад РАЕС і їх чада (не більше 20% голосів у нашому місті), а рядові працівники тої ж таки РАЕС, та інші громадяни міста... Достовірно мені відомо на даний час, що вище керівництво РАЕС його не підтримує, тому що незадоволене його претензійною діяльністю що до тиску на комунальну сферу у теплозабезпеченні міста. Дехто в НАЕКу хоче більше згребти "бабла" за опалення в містах супутниках українських АЕС, посилаючись на "рішення" НКРЕ, і вважає за краще його (тепло)безкоштовно відправити в атмосферу через градірні і бризгалки... Зараз інша банда на цьому тлі доводить поспіхом атомну енергетику до банкрутсва, шоб найближчим часом "викупити" за копійки... В результаті важливою є не приналежність до партій,а що і як людина робить реально... Чи можна її звинуватити в хабарництві чи злодійстві в її діяльності... Для чорного "вольта" і йому подібним видам фрагмент листівки, яка була поширена страйкомом рівненської АЕС на початку лютого 2000-го року на конференції НАЕК в Києві у будинку профспілок:- "3. Новий уряд В.Ющенка взяв напрямок на задоволення перщочергово потреб бюджетної сфери та малозабезпечених, що є вірно з огляду на такі ж дії раніше і тепер в посткомуністичних країнах. Але при цьому чомусь мова не йде про промисловість, яка вже зараз може себе забезпечувати прибутками та справно платити бюджетні податки.
Новий віце-прем’єр Ю.Тимошенко, будучи в минулому керівником компанії ЄЕС, яка згодом трансфомувалася в “Нафтогаз”, була причетна до тих боргів за енергоносії, які вона ж недавно і “виїздила” в Росії. Поставлена в кабмін лобістами-олігархами з ціллю якось покрити борги за рахунок держбюджету, зробить все для того, щоб вибити ці кошти з тих підприємств, котрі ще дають прибуток. Її завдання в будь який спосіб видирати ці кошти із споживачів електроенергії та направляти на погашення вище названих боргів. Сподіватись, що вона повернеться обличчям до наших проблем найближчим часом, марно." - Цю листівку вона мовчки прочитала неодноразово на очах учасників цієї конференції... Тоді вона,будучи віцепрем*єром по енергетиці, змушена була зробити все , щоб почати повертати заборгованості енергетикам... По тому в тіні лишилися її ЄЕСушні проблеми... А як вона вилізе тепер саме у цій останній справі?.. Вище наведена в листівці інформація була надана тодішніми нардепами від опозиційних Кучмі партій... І на останок не збираюся оправдовуватися перед чорною "соплею" під 23 (1)...
1 | 08.01.2013 | 01:02
+ (-2) -
Мартин ти мій хороший. Пиши короче - шо ти продажний та й все.
Суддя | 08.01.2013 | 11:29
+ (0) -
1 а ти пиши собі на лобі я прокладка під Куцом !!!!!!!!
Дредд | 08.01.2013 | 12:42
+ (0) -
А шось про Анощенка не чутно, так він подав до суду?
Чи закінчились гроші на адвоката? Чи адвокат якійсь слабенький у нього? Так треба було з Рівного взяти чи з Київа.
Куц сильніший адвокат?
Дредд | 08.01.2013 | 13:10
+ (0) -
Для Анощенка.
Треба боротись!!!
Мартин | 08.01.2013 | 15:14
+ (2) -
Чорному Дредду: - Суд сьогодні, 8-го січня, у м.Рівне. Як правило він адвокатами непослуговується, через те що по життю самостійно прискіпливо вивчає законодавства України... Хіба що інколи допомогою добровільних громадських помічників... Суд може невідбутися через можливу неявку Куца на судове засідання...
48 (чорному 1 і йому подібним): - Постійно дивлюся канали ТВі та ZIK. Подобалася до певного часу передача "Альбертейнштейн". Зараз перестав дивитися все плоскіший гумор від С.Власенка і Ліскі... Найбільше "вразив" постійний адвокат Ю. Тимошенко - С.Власенко своїми погрозами по телебаченню України виконавчим службам, які заборонили митним органам випускати його за кордон доти, поки несплатить аліменти своїй дитині, яка живе з мамою, в якої він був незнати яким по рахунку чоловіком... Здивувався, що він адвокат-міліонерчик... Має свій крутий будиночок... Ой як "морально" з його сторони...
Давно відношуся з максимальною недовірою до попередніх парламентських партій, що прийняли нинішній "виборчий закон" разом з своїми партійними опонентами про ЗАКРИТІ ПАРТІЙНІ ВИБОРЧІ СПИСКИ... Вони вважають, що україський народ дибільний, і йому непотрібно знати, які "чесні" бізнесмени і олігархи купили собі місця у партійних списках цих "різношерстно-опонуючих" партій... Тому і маємо нині парламент, який складається з "вічно-незамінно-правильно думаючих" депутатів та "бізнес-еліт", що зробили собі дах через недоторканість і фінансування виборчих кампаній... До цього часу тяжкко зрозуміти: - "В нас Верховна Рада, чи загальноукраїнський БІЗНЕС КЛУБ разом з "Діпутатами-аксакалами""... Єдиним виключенням для мене є поки-що партія "Свобода" в межах Верховної Ради. Кулачні бої - показово, але незавжди ефективно для добробуту народу України... Причиною, поки що поваги до "Свободи", стала стаття в "Українському Тижжні" №51 - "Олександр Бондар: "За наступні два роки буде продано все"". Автор не є членом партії, але пройшов у парламент по її списках через "лобіювання" своїх п*яти законопроектів... Вони коротко описані в цій статті... Цікаво буде подивитися незабаром, як дружно опозиційні партії разом з комуністами будуть за них голосувати!.. А що стосується кузнецовських свободівців, то вони на сьогоднішній день не є предметом моєї особистої поваги через діяльність у міській раді... Вперше бачу таку нашу міську раду з такими відвертими зацікавленостями у використанні міського бюджету...
1 | 08.01.2013 | 15:50
+ (0) -
анощенко ПРОГРАЄ
Кирил | 08.01.2013 | 18:24
+ (0) -
1 Скоріше ти здохнеш! Шакал рижого прихвостня ти.
? | 08.01.2013 | 19:24
+ (0) -
У Анощенка адвокат Мудрак ( два чоботи.....)
Суддя | 08.01.2013 | 22:18
+ (0) -
от буду сміятися як Куца притягнуть до кримінальної выдповыдальносты, от тоді 1 ти будеш підлизувати в'язню!!!!!!!!!!!!
pop2 | 08.01.2013 | 23:09
+ (0) -
Депутати та Куц молодці, розіграли хорошу комбінацію і вже 4-ий тиждень при владі.
Дивує декілька речей:
1. чому позов подав прокурор, а не Сер-Гей?
2. чому не було зупинено дію рішення ради і Сер-Гея не повернули через суд?
3. чому прокурор не оскаржує інших рішень ради прийнятих депутатами (бюджет і т.д.)?
Навіть вигравши суд в Рівному Сер-Гей не зможе повернутись у крісло і змушений буде чекати рішення апеляції. За цей час можуть призначити перевибори у місті, які він вже не виграє.
Але давайте подивимось на дії депутатів на чолі з в.о. мера за цей період:
1. розблокували діяльність ради.
2. показують узгодженість своїх дій.
3. прийняли бюджет міста на 2013 рік без проблем та суперечок.
4. вирішили питання утворення виконкому
5. затвердили заступників
6. почали наводити порядок в КМКП (Афоня – гудбай )
7. профінансували на 2013р. міський центр інвалідів
8. ремонт ліфтів передбачено з початку року
9. виділено кошти на безпритульних собак
10. реорганізовують міську газету
11. оголошено конкур на пам’ятник Т. Шевченку тощо і це лише за 4 тижня!!!
Все це свідчить про те, що дійсно проблема була в самому Сер-Геї, а не депутатах чи Куцу, Хвалько, Магдичу і т.д.
Тому я бажаю щоб депутати не зменшували темп своїх дій в інтересах міста. Так тримати – сім футів під кілем А Сер-Гей – це вже історія, яка ніколи не повториться.
1-50 51-89
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1054
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9198

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів