34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Здайте зброю добровільно!

Здайте зброю добровільно!

01.04.2015

0

609

Всім добре відомо, якими небезпечними в обігу предметами є вогнепальна та холодна зброя, боєприпаси та вибухівка. Їх використанням може бути заподіяна шкода життю та здоров’ю людей, майну тощо. Тільки в Україні з їх використанням щороку вчиняються сотні тяжких злочинів. Крім того, саме їх незаконне зберігання, носіння, придбання, виготовлення, ремонт та збут є кримінально караним злочином. За вказані дії Кримінальним кодексом України передбачене покарання – до 5-ти років позбавлення волі. Боротьба з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин є одним з найважливіших напрямків діяльності правоохоронних органів країни. Адже вилучення зброї з незаконного обігу дає змогу попередити інші злочини.

 

В Україні з 1 по 30 квітня 2015 року оголошено "місячник" добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин, метою якого є покращення оперативної обстановки, запобігання злочинам, вчиненим із застосуванням зброї і вибухових пристроїв, виявлення каналів незаконного обігу і крадіжок вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових речовин. Проте, одних тільки зусиль правоохоронних органів у цьому напрямку не достатньо. Як і в інших напрямках роботи, ми розраховуємо на допомогу і співпрацю громадян з органами внутрішніх справ.

 

Якщо в когось є будь яка інформація щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин, просимо вас звертатись до Кузнецовського МВ УМВС безпосередньо або за телефоном 2-10-02, 2-18-02.

 

У разі, якщо незаконні зброя, боєприпаси чи вибухові речовини, адже на підставі ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України особа, яка незаконно зберігала зброю, боєприпаси та вибухові речовини звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона їх добровільно здала органам влади. Крім того, власники незаконних мисливських рушниць, газової чи холодної зброї можуть зареєструвати цю зброю на себе, оформивши документи на неї в дозвільній системі Кузнецовського МВ (з обслуговування м. Кузнецовськ та Володимирецького району) УМВС України в Рівненській області.

 

 

А.І. Антонюк, Кузнецовський МВ УМВС України в Рівненській області

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 590
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8686

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів