34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // КМКП інформує про зміну тарифу на теплову енергію

КМКП інформує про зміну тарифу на теплову енергію

13.03.2015

8

2175

Кузнецовське міське комунальне підприємство інформує споживачів теплової енергії м.Кузнецовськ про зміну тарифів на теплову енергію, що постачається КМКП. Про це пишуть на сайті міської ради.

 

Національна Комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг ( НКРЕКП ) Постановою №268 від 27.02.2015 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) Кузнецовському міському комунальному підприємству» установила тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на рівні:

 

1. Для потреб бюджетних установ (вводиться в дію з 01 березня 2015 року):

 

- тариф на теплову енергію - 82,30 грн/Гкал ( без ПДВ ) за такими складовими:

 

- тариф на виробництво теплової енергії – 73,02 грн/Гкал (без ПДВ);

- тариф на транспортування теплової енергії – 9,07грн/Гкал (без ПДВ );

- тариф на постачання теплової енергії – 0,21 грн/Гкал (без ПДВ).

 

 

2. Для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності, вводиться в дію з 01 березня 2015 року):

 

- тариф на теплову енергію - 82,30 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:

 

- тариф на виробництво теплової енергії – 73,02 грн/Гкал (без ПДВ);

- тариф на транспортування теплової енергії – 9,07грн/Гкал (без ПДВ);

- тариф на постачання теплової енергії – 0,21 грн/Гкал (без ПДВ).

 

 

 3. Для потреб інших споживачів (вводиться в дію з 01 березня 2015 року):

 

- тариф на теплову енергію - 82,30 грн/Гкал( без ПДВ) за такими складовими:

 

- тариф на виробництво теплової енергії – 73,02 грн/Гкал (без ПДВ);

- тариф на транспортування теплової енергії – 9,07грн/ Гкал (без ПДВ);

- тариф на постачання теплової енергії – 0,21грн/Гкал (без ПДВ).

 

 

Ця постанова набирає чинності з 01 березня 2015року. Національна Комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг ( НКРЕКП ) Постановою №616 від 03.03.2015 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, Кузнецовському міському комунальному підприємству» установила тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання на рівні :

 

 

1. Для потреб населення (вводиться в дію з 01 квітня 2015 року):

 

- тариф на теплову енергію - 82,30 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:

 

- тариф на виробництво теплової енергії - 73,02 грн/Гкал (без ПДВ);

- тариф на транспортування теплової енергії – 9,07 грн/Гкал (без ПДВ);

- тариф на постачання теплової енергії – 0,21грн/Гкал (без ПДВ).

 

Ця постанова набирає чинності з 01 ківтня 2015 року.

 

При цьому ставимо до відома населення м. Кузнецовськ про те, що враховуючи збільшення вартості теплової енергії будуть внесені зміни до тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, які будуть встановлені окремою Постановою НКРЕКП та вводитимуться в дію з 01.04.2015 року.

 

Відповідна Постанова буде оприлюднена після її затвердження.

 

Постанова №268 від 27.02.2015

 

Постанова №616 від 03.03.2015

Всього коментарів: 8
1
GenkaUA | 14.03.2015 | 16:16
+ (2) -
Ця партія банкрутів "Батьківщина" та їх прихвостні за мешканців міста геть не думають. Де роз'яснення на якій підставі піднімають ціну на теплопостачання? В нас що опалення на газу?
2
Тетяна | 14.03.2015 | 20:05
+ (2) -
Чому немає пояснень населенню про підвищення тарифів на теплову енергію, так як і  цін на хліб?
3
Мартин | 15.03.2015 | 23:31
+ (2) -
В другій половині 90-х довелося спілкуватися з громадянами Франції, які на той час працювали на атомних станціях цієї країни... Тоді вони розповіли, що в населених пунктах, які знаходяться в 30-ти кілометрових зонах навколо АЕС, теплопостачання і водопостачання взагалі безкоштовне... При цьому розповідали про збудовані в цих містах великі басейни і спортивні споруди, яківикористовуються мешканцями цих міст безкоштовно. Це якби компенсація за те, що населення цих зон проживає біля такого, не зовсім безпечного для його, об*єкта...
Працівники РАЕС знають, які радіоактивні "чудеса" вже відбувалися на цьому об*єкті... Та й тепло, яке відбирається з конденсаторів турбін для нагріва води для міста, якщо його небрати, ВИЛІТАЄ ЧЕРЕЗ ГРАДІРНІ В АТМОСФЕРУ, що в свою чергу не дуже добре для оточуючого природного середовища... Єдині затрати тільки на утримання бойлерів на АЕС і трубопроводів та насосів що транспортують гарячу воду в місто...
Доводилося мені офіційно запитувати колись керівництво НКРЕ про підняття відпускної ціни кіловата на РАЕС... Вони відповіли, ЩО ЦЕ ОБГРУТУВАННЯ І ВИМОГА САМОГО КЕРІВНИЦТВА РАЕС, яке вони так сяк перевіряють і задовільняють... Який інтерес того керівництва в цьому? - можливо розгребе антикорупційне бюро, яке рано чи пізно має бути створене... І хто подавав заяку від міста в НКРЕ про підвищення ціни на тепло???
А жителям 30-ти кілометрової зони потрібно немовчати, а заявляти  про свої вимоги пільг, як це є в багатьох країнах Європи... Виходити з масовими протестами...
4
Вогник | 16.03.2015 | 13:18
+ (0) -
Ви повинні розуміти, що такі пільги для мешканців міста, все одно будуть покриватись за рахунок збільшення тарифу електро та теплоенергії. А ще, зауважу, що РАЕС не є самостійною у прийнятті рішень (окрім виробничих) оскільки є в складі ДП НАЕК.
5
zarik | 16.03.2015 | 20:58
+ (0) -
згідний з Мартин на рахунок технологічної системи теплопостачання Кузнецовська.., затрати на обігрів кузнецовців незначний порівняно з тим що вони  на Нас заробляють..кому це вигідно?? куди йдуть ці гроші?? крадуть!!!! а ми й далі терпимо.."ТеРПілИ"
6
Мартин | 16.03.2015 | 22:35
+ (0) -
Незнаю що то за "вогник", але мабуть добре пригріта на АЕС, можливо, жіночка... Можу в багато чому конкретизувати написане мною вище... 
    Протягом, більше як 10-ть років, АЕС України, нині діючий олігархат, робив їх вигляд, як нерентабельні... Мав на меті їх прихватизувати... Механізм здорожчання витрат на "утримання" станцій працював (і працює до  цього часу) виключно через підрозділ НАЕКу - "Атом енерго комплект"... Протягом вище вказаного часу і понині, по "заявках" АЕС, по  цінах від 3-х і вище разів, матеріали, комплектуючі і обладнання закуповуються централізовано цим "підрозділом" у потрібних продавців... Можливо по "тендерах"... При поступленні цих товарів на АЕС, вони мають бути отримані на складах відповідальними майстрами і в короткий термін списані, незалежно від того чи використані...
    Є надія, що наше новоростуще СУСПІЛЬСТВО притисне ПОРОХа і кролика, щоб була зупинена ця корупція, яка здорожчує КІЛОВАТ...
7
Вогник | 17.03.2015 | 01:16
+ (0) -
Шановний, пан Мартин, не знаю чим я вас так образила? Але і ви, і я пишемо очевидні речі. Однозначно треба щось змінювати. Дуже важливо позбавитись корупційної складової у формуванні ціни, але не тільки... Можливо правильною буде ініціатива керівництва НАЕК маштабного скорочення працівників, відокремлення підрозділів діяльність яких не пов'язана з виробництвом електроенергії. Як ви думаєте?
8
Мартин | 27.03.2015 | 21:48
+ (0) -
ТО ХТО Ж БРЕШЕ???
В станційній газеті "Енергія" від 26 березня 2015 року №12, надруковано вже дві постанови НКРЕКП: - від 27.02.2015 і від 03.03.2015 р.р... І замість у вище  вказаному тут повідомленню про ціну 82,3 Грн/Гкал, вказана ціна 68,82 грн/Гкал для всіх категорій споживачів без ПДВ... Вище я пояснював, що у нормальному світі в 30-ти кілометрових зонах, виробництво теплової енергії для населення рівне НУЛЮ... Тому мовчіть далі, і додавайте статки олігархату від атомної енергетики за рахунок плати за тепло, яке в випадку його невідбору містом, через градірні ЛЕТИТЬ У ПОВІТРЯ!!!
    А шановній "вогничці" не раджу афішувати свою лояльність сумнівним теперішнім керівникам НАЕКу і міненерго, як на мою думку, з метою утриматись в номенклатурному кошику самої РАЕС... Подумайте краще про те, як недопустити ще більше зростання безробіття у місті з деякою частиною працівників АЕС... Торгаші вже зараз почали страждати ...
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів