34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Знайшли чиновників-корупціонерів

Знайшли чиновників-корупціонерів

22.07.2014

0

1077

Органи прокуратури області вживають заходи щодо посилення протидії корупції у всіх сферах суспільного життя, забезпечення належного прокурорського нагляду за додержанням антикорупційного законодавства, усунення порушень законів та притягнення до відповідальності винних осіб.

 

У поточному році правоохоронними органами надіслано до суду 20 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення, що їх вчинила 21 особа, у тому числі 8 кримінальних проваджень стосовно 8 осіб – за фактами одержання неправомірних вигод. З підозрюваними укладено 7 угод про визнання винуватості.

 

Зокрема, викрито факти корупції у таких соціально-важливих сферах:

 

- у бюджетній системі – 6;

- у сфері земельних правовідносин – 6;

- у сфері освіти – 2;

- у банківській системі – 1 та інше.

 

Корупційні злочини виявлено у діях посадовців органів влади, місцевого самоврядування, контролюючих органів, державної пенітенціарної служби, а також службовців, які працюють у банківській системі, сферах освіти, земельних правовідносин.

 

Судами області ухвалено 13 обвинувальних вироків стосовно 14 осіб. Правоохоронні органи області також вживали заходи щодо протидії адміністративно-караній корупції.

 

Так, ними складено та направлено до суду 59 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень. Судами розглянуто 34 адміністративні справи про корупційні правопорушення та за їх результатами вже притягнуто до відповідальності 26 посадовців.

 

Зокрема, серед них - 3 державних службовці (у т.ч. голова районної державної адміністрації), 2 депутати місцевих рад, 9 посадових осіб місцевого самоврядування (у т.ч. голова районної ради), по 2 працівника митної служби та підрозділу цивільного захисту, 6 посадових осіб юридичних осіб публічного права. На винних накладено стягнення у виді штрафу в сумі 8,5 тис. грн.

 

Запобігання і протидія корупції залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності правоохоронних органів, зокрема прокуратури. Робота на цьому напрямі продовжується, - інформує прес-служба прокуратури області.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів