34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // ЗОШ №2 оголошує набір учнів до 1-их класів

ЗОШ №2 оголошує набір учнів до 1-их класів

19.01.2016

0

1216

Для зарахування дитини до школи батькам необхідно подати директору школи Романік Людмилі Яківні або заступнику директора Попелусі Олені Володимирівні такі документи:

1. Заява на ім’я директора школи (написана в школі).
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Медична картка встановленого зразка (оригінал картки із заключенням лікаря-педіатра та завідуючого поліклінікою, у травні).

Адміністрація школи повідомляє, що у 2016-2017 н.р. буде відкрито три класи:
1. За програмою «Здоровий розвиток дитини» - один клас ( вчитель вищої категорії, лауреат міського конкурсу «Учитель року» Манелюк Н.В. )
2. За загальноосвітньою програмою з елементами здоров’язберігаючих технологій – два класи (вчителі: Ковальчук М.Г.- вчитель вищої категорії, «Старший вчитель» , Вакуліч Н.В. - вчитель І категорії).

Три класи будуть навчатись на базі школи.Для учнів функціонуватиме група продовженого дня. На базі школи працює логопед.

Навчання у класі «Здоровий розвиток дитини» відбувається за програмою вченого, доктора медичних наук, лікаря-офтальмолога професора В. П. Базарного, спрямованої на формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя. Адже поняття якості освіти не зводиться лише до набору знань і навичок, воно тісно пов’язане з такими категоріями, як здоров’я, комфортність, захищеність, саморегуляція, повага.
Здоров’язберігаючі технології створюють безпечні умови для перебування, навчання та праці дітей в школі і розв’язують завдання ефективної ,у плані збереження здоров’я ,організації навчально-виховного процесу.
■ Перша технологія – режим «динамічних поз»;
■ Наступна технологія – побудова уроку в режимі подвижник об’єктів і зорових горизонтів.
■ Для розвитку уваги, зорового сприйняття, пам’яті, підвищення ефективності навчально-пізнавального процесу також використовуємо сенсорно-координаційні тренажери – сенсорні хрести(розміщені на стелі класу).
■ З метою пом’якшення несприятливих наслідків дії фактору зачиненого приміщення і обмеженого простору використовуємо зорово-координаційні тренажери з допомогою опорних зорово-рухових траєкторій.
Такий режим позитивно впливає на такі фактори дитини:
- підтримку фізичної, психічної активності розумової сфери;
- має високі показники фізичного розвитку здоров’я;
- зміцнення імунної системи;
- покращується процес росту;
- розвивається координація всіх органів.
Проходять : ■ заняття з ЛФК(лікувальної фізкультури)-за рахунок державної навчальної програми;
■ заняття з хореографії (бальні чи українські народні танці)-гурток - за
кошти батьків;
■ плавання у басейні(гурток) - за кошти батьків;
■ шкільні гуртки безкоштовні.
Учитель початкових класів свою роботу спрямовує на те, щоб школа була для учнів – школою здоров’я і радості, для вчителів – школою творчості, а для батьків – школою спокою. Заклад освіти сьогодні – це територія прогресу. Прогрес – це розвиток. Розвиток - це здорові діти, це – здорова нація.
Адміністрація школи
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів