34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Анонси // «Зробимо Україну чистою!»

«Зробимо Україну чистою!»

09.04.2014

0

933

«Чи багато потрібно часу аби змінити життя на краще?» – звучить риторично. Проте, на питання: «Скільки мені потрібно часу, аби Україна стала чистішою?» ми отримаємо досить неочікувану, але таку просту відповідь – «Достатньо Однієї секунди»! Лише однієї миті вистачить аби зрозуміти, що змінити все на краще під силу кожному з нас. Лише однієї миті вистачить аби прийняти рішення почати діяти. І лише однієї миті достатньо аби виконати цю дію, назавжди змінивши хід подій та майбутнє своєї країни.

 

 

12 квітня 2014 року відбудеться четверта Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!». Цього року до найбільшого прибирання країни організатори планують залучити більше 800 населених пунктів та 200 000 учасників (вдвічі більше ніж минулого року та в десять разів більше ніж чотири роки тому, під час першого Всеукраїнського прибирання).

 

Акція «Зробимо Україну чистою!» є частиною всесвітнього руху «Let's do it world!», який виник у 2008 році в Естонії, і в якому бере участь понад 7 000 000 людей у 96 країнах світу. Вже четвертий рік поспіль ініціатива «Зробимо Україну чистою!» об’єднує українців, які хочуть звільнити своє життя від сміття назавжди. Кількість людей, які долучаються до прибирання зростає кожного року в геометричній прогресії.

 

Перше Всеукраїнське прибирання відбулося у 2011 році та об’єднало 22 000 людей з 56 міст України. Вже наступного року, прибрати вулиці та парки свого міста вийшли 51 000 учасників зі 110 населених пунктів, серед яких більше 60 національних і локальних компаній та організацій. В минулому році, стало вже традиційним подвоєння показників, тож Україну робили чистою близько 100 000 осіб у 200 населених пунктах України.

 

З кожним роком українська громада стає все більш екологічно свідомою. Соціальна, екологічна відповідальність стала сучасним трендом, до якого спрямовують свою корпоративну та іміджеву політику усі, хто дивиться в майбутнє та усвідомлює важливість свого внеску на користь нашої держави та, власне, свого розвитку.

 

Бути екологічно свідомим сьогодні не лише модно та корисно, а ще й досить вигідно! Вкладаючи в чисте довкілля свої зусилля, кожен робить внесок у своє майбутнє та майбутнє свого бізнесу. Нам приємно сьогодні свідчити про те, що дякуючи нашій спільній справі, рік за роком ми поступово сприяємо переходу споживацької поведінки людини до раціональної, екологічно свідомої та виваженої поведінки, спрямованої на збереження чистого та, як наслідок, сталого довкілля.

 

До масового прибирання кожного року долучаються все більше українських компаній, які всебічно підтримують ініціативу і розвивають корпоративне волонтерство. Ми вдячні їм не тільки за те, що вони виходять усім колективом на прибирання обраної місцевості, але й забезпечують учасників акції необхідними для прибирання матеріалами (рукавичками та пакетами), транспортними засобами для збору та перевезення сміття та інвентарем.

 

Окремо ми вдячні соціально відповідальним засобам масової інформації, які вчасно інформують учасників нашої акції про місце та час її проведення. Саме вони долучають своєю працею нових прибічників нашої великої справи, пробуджуючи своїм словом екологічну свідомість та відповідальність українців.

 

Запрошуємо до участі у нашому місті 12 квітня 2014 року о 13:00 вул.Набережна за ЗОШ №4.

 

«Зробимо Україну чистою!» - секунда життя заради великої мети.

 

 

За додатковою інформацією звертайтеся:

 

Роман Британчук +38 063 400 68 77.

Катерина Кравченко + 38 050 216 25 69.

Володимир Грушевський (м.Кузнецовськ) +38 068 772 33 76; +38 066 089 29 97.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1098
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9240

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів