34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // ЗУПИНЕНО ЕНЕРГОБЛОК №3 РАЕС

ЗУПИНЕНО ЕНЕРГОБЛОК №3 РАЕС

15.06.2012

0

952

14 червня о 13:26 зупинено енергоблок №3 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС. Під час перевірки захисту турбоживильних насосів енергоблоку сталося їх відключення. У відповідності до Технологічного Регламенту оперативним персоналом енергоблок було зупинено. 

Турбоживильні насоси належать до обладнання другого контуру та розташовані у турбінному відділенні станції. Радіаційних наслідків подія не мала, наразі з’ясовуються її причини. 

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Станом на 16 годину 14 червня в роботі перебувають енергоблоки №2 та №4 Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1400 МВт. Зауважень щодо роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №1 (ВВЕР- 440) – 36-а доба середнього планово-попереджувального ремонту. У ремонті – обладнання третього каналу системи безпеки. Завершено завантаження ядерного палива в активну зону реактора. Проведено ущільнення парогенераторів по першому контуру. Проведено високовольтне випробування обмотки статора генератора Г-1. Продовжується ремонт турбогенераторів. Усі роботи виконуються згідно з графіком.


Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів