34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Звернення до громади міста

Звернення до громади міста

06.02.2014

12

1793

Звернення позафракційних депутатів Кузнецовської міської ради до громади міста. 

 
 
"Шановні мешканці міста! 
 
Змушені звернутися безпосередньо до Вас, істинного, першого і останнього джерела влади. 
 
Ми, позафракційні депутати Кузнецовської міської ради, глибоко обурені та стурбовані свавіллям яке відбувається сьогодні в стінах Кузнецовської міської ради, а саме: 
 
Безпрецедента цензура ЗМІ, що здійснюється як безпосередньо, так і через різні важелі впливу, в тому числі фінансового характеру на журналістів Прес-центру, працівників сайту 34400.net. 
 
Виплата всупереч Закону, грошових винагород за «значний внесок» в розвиток міста за 2013 рік окремим депутатам Кузнецовської міської ради, що виглядає як подяка від фракції «Батьківщина» за голосування про відставку мера С.І. Анощенко. Ми звертаємо Вашу увагу - не коштами партійної організації, а коштом територіальної громади. Це явище в українському парламенті названо «тушкуванням». 
 
Гаражна афера, яка стала топ новиною 2013 року і була призупинена саме завдячуючи суспільному контролю зі сторони журналістів сайту 34400. net. 
 
Вирішування квартирного питання на користь окремих депутатів фракції «Батьківщина» та членів їх сімей. 
 
Працевлаштування окремих депутатів фракції «Батьківщина». 
 
Правові махінації. 
 
Вибіркове розуміння принципу правосуддя. 
 
Нескладення у відповідності до Закону депутатських мандатів депутатами – сумісниками та ганебна комедія яка супроводжувала це явище. Унікальність явища в тому, що чотири депутати Кузнецовської міської ради є заступниками міського голови, входили до складу виконавчого комітету і одночасно є членами постійних комісій. Це основа політичної корупції. 
 
Неопублікування декларації про доходи, як-то передбачено законодавством, окремими посадовцями-заступниками міського голови, які є одночасно депутатами міської ради. 
 
Зловживання правом. Ненадання інформації депутатам та свідоме перешкоджання депутатській діяльності. 
 
Прийняття незаконних рішень, що неодноразово підтверджено в судових засіданнях різних інстанцій. Маніпуляції з висновками комісії з питань регламенту при обговоренні питання дострокового припинення повноважень секретаря, депутата Кузнецовської міської ради за корупційне правопорушення. 
 
Ствердження колективної безвідповідальності. Очікуванні фінансові збитки через ненадання в оренду «оглядового колеса» в парковій зоні, що призвело до рішення про його демонтаж. Не вирішення питання бродячих собак. 
 
Вибіркова приватизація об’єктів комунальної власності та пов’язані з нею фактів корупції. Дійшло до того, що із комісії з питань оренди комунального майна, із комісії з питань приватизації комунального майна виключено неугодних депутатів, зі складу постійної комісії з питань земельних відносин, тишком-нишком, абсолютно безпідставно, зроблено спробу виведення єдиного фахового юриста в цій комісії, депутата міської ради Сусь Любові Улянівни. У світлі останньої гаражної афери нагадую Вам, що станом на сьогоднішній день, дана комісія не прозвітувала за свою роботу, а мова вже йде про її переформатування. 
 
Кричущим випадком є необговорення проекту місцевого бюджету на 2014 рік в профільній комісії з питань бюджету Кузнецовської міської ради. 
 
Зазначені факти зловживань стали результатом політичної корупції, жадоби до влади, технічних маніпуляцій партійною дисципліною та підпорядкованість партійним інтересам волі та совісті окремих депутатів і носять яскраво виражений меркантильний характер. 
 
Плани місцевого «Демократичного режиму» очевидні – для ефективного та безболісного для власного іміджу дерибану комунального майна – керівництву фракції «Батьківщина» необхідно усунути суспільний контроль, зачистити плюралізм думок, заблокувати висвітлення фактів зловживання владою та об’єктивного перебігу подій. Саме цим можна пояснити проект рішення про створення завідомо неефективної постійної комісії Кузнецовської міської ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій і згрупування в її складі депутатів, які незгідні з політикою суспільного обману та «дерибану» комунального майна. Відсутність в ключових комісіях квоти опозиції такого не можуть собі дозволити навіть регіонали у Верховній раді. 
 
Усунення від діяльності в житловій комісії при виконавчому комітеті таких принципових представників, як Н.Горохольської, Л. Грекової, призвело до відсутності паритетного контролю громадськості за діяльністю житлової комісії в сфері розподілу житла. В результаті депутат від «Батьківщини» отримав двокімнатне житло, а скільки їх там на черзі - наразі ніхто не знає. Цим політичним технологіям вже не може протистояти зґвалтований «місцевою демократією» закон. 
 
Вульгарне розуміння законів та принципу «демократії» молодою командою, привнесло анархію та хаос в систему діяльності місцевого самоврядування. Діяльність нинішнього складу депутатського корпусу в Кузнецовській міській раді під політичним брендом ВО «Батьківщина» дискредитує її лідера і стала непосильним тягарем для міста. 
 
Територіальна громада та її бюджетна сфера фактично стала заручником діяльності молодої «демократичної команди», яка недооцінила фактори ризику та викликів, які стоять перед містом в умовах фінансової кризи. Практично «проїла» бюджет 2013 року, залишений в спадок С.Анощенко. 
 
Але саме головне - внаслідок непрофесійного підходу, відсутності ефективних комунікацій з депутатським корпусом Верховної ради, профільними міністерствами та з причини авантюрного захоплення влади в місті - бюджет міста на 2014 рік недоотримав 22 млн.грн. Це реальна загроза для працівників бюджетної сфери, відсутність перспективи розвитку міста. 
 
Сьогодні стало очевидним фактом, що для повноцінного та стабільного функціонування міста, необхідно повернути законно обраного міського голову Сергія Анощенко та досвідченого заступника міського голови - начальника фінуправління Ніну Зубрецьку, щоб вони, використовуючи свої професійні якості та зв’язки, домовлялися в міністерствах за бюджет міста. А вже потім, в старій традиції місцевого «Демократичного режиму», в черговий раз з «добрим» намірами відправити у відставку. Оскільки «діючий» профільний заступник та депутат по сумісництву, від партії «Сильна Україна», не виправдав сподівання мешканців міста. 
 
Навіть сьогодні на цій сесії після питання затвердження катастрофічного бюджету на 2014 рік, першим питанням стоїть питання виплати премій заступникам міського голови. Постає питання - в якому обсязі і за які заслуги? Скажіть - це морально? 
 
Таким чином, шановна громадо, подавлення свободи слова, переслідування з політичної доцільності, усунення політичних опонентів від роботи в профільних комісіях, від прийняття рішень, зловживання владою в нашому місті, - все це носить ознаки корупційної системи ціностей режиму, узурпації влади, проти якого повстав український народ в столиці нашої держави. 
 
Постає питання: Якщо це необхідна складова ефективної роботи вертикалі влади, то чому правляча партія регіонів в Києві є більш злочинною аніж сьогодні правляча партія ВО «Батьківщина» в м. Кузнецовськ? 
 
 
Тому, заради викорінення такого ганебного явища як корупція, заради мешканців міста Кузнецовськ, справедливо потребуючих житла, достойної зарплатні, робочих місць, соціального захисту, стабільності, коштів на лікування дітей ми закликаємо суддівську гілку влади в місті Кузнецовськ здійснювати все ж таки справедливе правосуддя, а не його імітацію. Не затягувати в часі розгляд справи про відновлення на посаді законно обраного міського голову С.Анощенко, яка з причин саботажу окремими суддями переміщується від одного суду до іншого вже понад 8 місяців. Здійснювати правосуддя іменем Закону України, а не в угоду особистим відносинам та політичній кон’юнктурі.
 
Прокуратуру міста: добросовісно здійснювати прокурорський нагляд за додержанням і правильним застосуванням законів Кузнецовською міською Радою, її виконавчим органом. 
 
Закликаємо депутатський корпус:
 
- припинити тиск на засоби масової інформації; 
- взяти тайм-аут на вирішення питання покращення житлових умов для органів прокуратури, правохоронних органів, суддівського корпусу, депутатів міської ради та членів їх сімей; 
- закликаємо керівництво фракції «Батьківщина» взяти на себе публічну відповідальність за ганебний бюджет, за явища корупції, за ганебні спроби приховати її від мешканців міста; 
- комісії з питань регламенту надати на найближче засідання сесії ради правдиві висновки з питання дострокового припинення повноважень секретаря ради та депутатських повноважень Куца І.В., яке виносилося на розгляд 38 сесії; надати документальне підтвердження, висновки щодо законності виплати у 2013 році грошових коштів громадянам, які є депутатами Кузнецовської міської ради; 
- комісії з земельних питань на найближчій черговій сесії публічно прозвітуватися за свою роботу за 2013 рік; 
- з метою викорінення політичної корупції, закликаємо депутатів-сумісників в дусі європейських цінностей та демократії, добровільно скласти депутатські повноваження; 
- депутатів фракції «Батьківщина» в міській раді, які за свою каденцію отримали певні пільги, преференції для себе і своїх рідних та близьких, в т.ч із працевлаштуванням і т.д. – добровільно скласти свої депутатські повноваження; 
- закликаємо секретаря Кузнецовської міської ради-виконуючого обов’язки міського голови Куца І.В. добровільно скласти депутатські повноваження, як-то передбачено Законом; 
- депутатів подати на обговорення міської ради компромісну кандидатуру нового секретаря Кузнецовської міської ради та затвердити її на черговій сесії Кузнецовської міської ради. 
 
І наостанок скажу таке: не відмивайте кров’ю Майдану свою провину перед мешканцями міста. Зупиніться. Інакше Ви увійдете в історію нашого міста, як найбільш корумповане скликання депутатів, про яке виборці згадуватимуть як про злодіїв у законі. 
 
 
 
Як політичну силу, яка набрала найбільшу кількість голосів та довіру від виборців міста Кузнецовськ, закликаємо проявити політичну зрілість та відповідальність депутатів фракції «Батьківщина» в міській раді, які за свою каденцію отримали певні пільги, преференції для себе і своїх рідних та близьких, в т.ч із працевлаштування і т.д. – скласти свої депутатські повноваження. 
 
 
З повагою, депутати Кузнецовської міської ради Чернецький І.В.,  Нестерчук Ю.Л.

 
Депутатське звернення Ігоря Чернецького:
 
Коментар голови фракції ВО "Батьківщина" Ніни Хвалько:
 
Обговорення депутатами:
Всього коментарів: 12
1
GenkaUA | 06.02.2014 | 21:17
+ (1) -
Всеодно наша електоральна маса вибере знову депутатів від Батьківщини в міську раду.
9
sir_the_dragon | 08.02.2014 | 05:12
+ (1) -
А я більш певен, роблячи висновки з попередніх років, наобирають ПРівців, як до обласної. Тобто з вогню та в окріп. Є особи в нашому місті, котрі починають прикриватись опозиційними партіями, а самі - регіанали.
2
петро | 06.02.2014 | 21:35
+ (1) -
сколько можно смотреть на одни и те же рожи,ВЫ ЩО \вид\?????
3
петро | 06.02.2014 | 21:47
+ (0) -
эти презервативы будут всю жизнь гонять понты и делать обращения к громаде, лишь бы их \вид\ не попёрли от кормушки!!!!
когда же этот тупой электорат поймёт ЭТО!!!
4
хрюша | 07.02.2014 | 03:56
+ (1) -
Куц если ты наглотался наркоты перед сесией (то спал, то неадекватно вел ),а сейчас заканчивай народ тупыми считать.
5
петро | 07.02.2014 | 09:32
+ (-1) -
4 хрюша | Сегодня | 1:56
ты точно тупой. что бы куц в написанном сам себя обсирал? думай что пишешь!
6
хрюша | 07.02.2014 | 11:05
+ (1) -
Ууу последнее время не в адеквате : вчера забрался в кабинет мера, закрылся там и прятался от всех целый день
7
Рудик | 07.02.2014 | 16:00
+ (2) -
Фракція "Батьківщина" захопила владу і почуває себе досить впевненою. Закони для них не писані. Більшість вирішить будь-які особисті питання. Вони працюють від імені народу, а народ їх підтримає завжди. Маємо, що маємо.
8
фи | 07.02.2014 | 16:16
+ (1) -
і на наступних виборах вони знову будуть в більшості, бо вони від Юлі
(Дибіли)
kira | 11.02.2014 | 10:56
+ (0) -
вже нашамісцева рада зовсім знахабніли, совість геть втратили, нагородили себе преміями за які заслуги??? що вони такого зробили для нашого молодого міста??? краще б за ці гроші щось відремонтували в парку а то тільки вміють продавати все!!!!!!!!!!! а відновити дати друге життя навіть і не пробували!!!!!!!!!!!!
колян | 11.02.2014 | 11:47
+ (0) -
Сьогодні стало очевидним фактом, що для повноцінного та стабільного функціонування міста, необхідно ГНАТЬ ВСЕХ ВАС В ШЕЮ ОТ ЭТОЙ КОРМУШКИ.
Достали | 20.02.2015 | 22:52
+ (0) -
Никогда диванные патриоты Кузнецовска не смогут отстоять достойную жизнь, так как ВЫ слабаки и трусы, ВЫ слили без боя законно избранного МЭРА. Вы заслужили жизнь за 1$=30грн. и хлеб за 10 грн.  и это не предел...... Вы не думали "Громада миста" как люди будут жить в этом городе, которые получают по 900 грн. Те, кто мог бороться вы их предали и предали свой выбор, вы против них плели заговоры и кричали "ГАНЬБА". Теперь смотрите что имеем или имеют Вас?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів