34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Звернення міського голови до Президента України

Звернення міського голови до Президента України

04.02.2011

3

749

Звернення міського голови до Президента України Віктора Януковича з проблемними питаннями щодо формування тарифів на виробництво теплової енергії атомними електростанціями.

Шановний Вікторе Федоровичу !

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради звертається до Вас за допомогою та підтримкою у вирішенні питання щодо формування тарифів на виробництво теплової енергії атомними електростанціями.

Громада міста Кузнецовськ стурбована діями Національної комісії регулювання електроенергетики України (НКРЕ) та ДП НАЕК "Енергоатом" в частині збільшення тарифу на виробництво теплової енергії, яка виробляється на атомних електростанціях.
Місто Кузнецовськ – це місто-супутник Рівненської АЕС, яка являється підрозділом ДП НАЕК "Енергоатом". Державне підприємство НАЕК "Енергоатом" (через підрозділ ВП Рівненська АЕС) здійснює виробництво та постачання теплової енергії для потреб міста.
Повідомляємо, що невід'ємною частиною технологічного процесу при виробництві електроенергії на атомних станціях є відвід надлишкового тепла, в даному випадку – на утримання житлового фонду міста та його соціальної сфери, тобто собівартість теплової енергії, що виробляється атомними станціями, є дуже низькою.
Незважаючи на цей факт, протягом останніх років НКРЕ було прийнято ряд постанов, якими значно збільшувався тариф на виробництво теплової енергії атомними електростанціями, що, відповідно, потягнуло за собою підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення та інших споживачів, в тому числі для бюджетних установ.
Так, за період з 2005 року НКРЕ збільшило тарифи на виробництво теплової енергії атомними електростанціями в 16,6 рази: з 1,99 грн. за 1 Гкал (без ПДВ) в 2005 році до 33,06 грн. за 1 Гкал (без ПДВ) станом на 01.02.2011 року.

При цьому, зовсім не враховувалася необхідність дотримання органами державної влади та органами місцевого самоврядування регуляторних процедур (на виконання законів України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", "Про захист економічної конкуренції", "Про природні монополії", "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку") щодо оприлюднення проектів нормативних актів про підвищення тарифів. Як наслідок, нанесено значний збиток міському комунальному підприємству.
Згідно з част.10 ст.78 Бюджетного кодексу України, після набрання чинності законом про Державний бюджет України, органам державної влади та їх посадовим особам забороняється приймати рішення, що призводять до виникнення додаткових витрат місцевих бюджетів, без визначення джерел коштів, виділених державою для забезпечення цих витрат.
Згідно з ст.11 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" громадяни та їх об'єднання мають право на участь в обговоренні проектів законодавчих актів і програм у сфері використання ядерної енергії.
Видання нормативно-правових актів, що збільшують витрати бюджету всупереч закону, тягне за собою відповідальність згідно з законодавством.

З метою попередження соціально-небезпечних процесів в містах-супутниках АЕС переконливо просимо Вашого особистого втручання у вирішенні питання скасування постанови НКРЕ від 20.01.2011р. №33 "Про затвердження тарифу ДП "НАЕК "Енергоатом" на виробництво теплової енергії, виробленої на атомних електростанціях".


З повагою та надією до Вас,
від імені міської громади
міський голова С.Анощенко


Всього коментарів: 3
1
Юрій_Рабий | 04.02.2011 | 14:44
+ (2) -
Крууутооооо!! Вооо, о це мер!!! Молодець, кароче респект!!!
2
Karharodon | 05.02.2011 | 14:31
+ (0) -
Міський голова м. Кузнецовськ С.Анощенко діє в межах Закону і його звернення має бути враховане Президентом України В. Януковичем, оскільки НКРЕ підкоряється саме Президенту України.
3
s_vij | 06.02.2011 | 20:54
+ (0) -
пошле - не пошле чівокуня це послання???
робімо прогнози - я думаю, що НКРЕ це спустить на гальмах, а "глава тіпа нічьо не знав" - він уміє дурником прикинутись, тюремна школа - на все життя! wacko
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів