34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // Звернення можна надіслати електронною поштою

Звернення можна надіслати електронною поштою

04.11.2015

0

1604

Відповідно до прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до Закону України» «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року запроваджується можливість подання громадянами письмових звернень з використанням мереж Інтернет, засобів електронного зв’язку та надається можливість звернутися з усним зверненням за допомогою засобів телефонного зв’язку. Про це пише сайт міської ради.

 

Зокрема, частинами 5 - 7 статті 5 Закону України «Про звернення громадян» передбачено, що усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії» та записується (реєструється) посадовою особою.

 

Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

 

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

До створення місцевої прокуратури, прийом електронних звернень здійснюється за електронною адресою прокуратури міста Кузнецовська kuzn@pro.gov.ua.

 

Для роботи з електронними зверненнями громадян, адресованих до прокуратури Рівненської області, створено електронну поштову скриньку за адресою zvern@pro.gp.gov.ua.

 

У робочі дні в прокуратурі Рівненської області усні звернення прийматимуться телефоном за контактним номером (0362) 63-30-88, а в прокуратурі міста Кузнецовська за контактним номером 2-21-00.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів