34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // Звіт про роботу міської батьківської ради у 2011 році

Звіт про роботу міської батьківської ради у 2011 році

09.02.2012

0

1168

Основним питанням, в яке постійно втручалась міська батьківська рада протягом 2011 року, було питання харчування у шкільних та дошкільних навчальних закладах. 

Як ви пам’ятаєте, через неякісне проведення тендеру Міністерством соціальної політики України наші діти в квітні-травні 2011 року залишились без харчування у школах.

Міською батьківською радою були підготовлені та направлені відповідні листи голові Рівненської ОДА В.Берташу, міністру соціальної політики України С.Тігіпку, Прем’єр-міністру України М.Азарову, до Секретаріату Кабінету Міністрів України, Президенту України, окремим депутатам Верховної Ради України. У засобах масової інформації були розміщенні статті з даного питання. До вирішення цього питання підключились і міський голова, і депутати міської ради.

Хоча харчування не було поновлено до кінця навчального року, однак були внесені зміни до постанови КМУ №155 «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи», і батьки за період відсутності харчування у школах мали можливість отримати грошову компенсацію у розмірі 180-190 гривень за місяць.

З вересня харчування у школах за результатами новопроведеного тендеру поновлено.

Однак недовго батьки раділи.

З жовтня погіршилось харчування у дошкільних навчальних закладах, і, як нам пояснили, з причини заборгованості з боку держави перед постачальниками продуктів харчування. Наші діти харчувались кашами, картоплею, макаронними та хлібобулочними виробами, а в грудні в окремих садочках закінчилась і картопля. І знову почались наради, зустрічі з керівниками дошкільних навчальних закладів, керівництвом управління освіти, виконавчого комітету, знову - листи у різні інстанції.

Як нам повідомили в Міністерстві соціальної політики, з метою вирішення питання виділення додаткових коштів для погашення заборгованості до Мінфіну були направлені пропозиції стосовно збільшення обсягу видатків на відповідну програму.

На даний час заборгованість у сумі більш ніж 800 тис.грн. повністю погашена.


З січня 2012 року повноцінне харчування в садочках було поновлено, укладені нові договори на постачання продуктів, наші діти почали їсти не тільки рибу та м’ясо, а й фрукти. Хочеться сподіватися, що подібних зривів у харчуванні в подальшому не буде. Від імені всіх батьків я хочу звернутись до міського голови з проханням тримати це питання під своїм особистим контролем з метою недопущення подібної ситуації у майбутньому.

Ще одне питання, яке довелося вирішувати батьківській раді разом з окремими депутатами міської ради, – це організація харчування дітей під час їх перебування у групі продовженого дня.

Адже через відсутність повноцінного харчування частина батьків не віддавала своїх дітей у групи продовженого дня. Як ви знаєте, харчування там передбачало тільки чай і булочку. Були проведені переговори з підприємцем О.Ординатом, який організовує харчування по школах. У результаті він погодився харчувати дітей за рахунок батьківської плати. Таке харчування було організоване в НВК №1 та НВК №10, тим паче ціна в неповних чотири гривні за повноцінний обід більшість батьків задовольнила.

У листопаді батьківською радою були організовані зустрічі в навчальних закладах з дитячим письменником Романом Демчуком. За нашого сприяння віце-президентом МГО «Рівненське земляцтво» Василем Яніцьким були надані подарунки до новорічних свят дітям-сиротам та дітям-інвалідам. Як ви знаєте, до Дня міста В.Яніцький подарував вуличні тренажери, що будуть навесні встановлені, як ми сподіваємось, у доступних для дітей та молоді місцях.

За ініціативи батьківської ради 24 січня 2012 року проведено засідання міської батьківської ради спільно з директорами навчальних закладів, на якому було визначено поважні причини для видачі навчальними закладами довідок на компенсацію за харчування за пропущені дні у школі.

Наприкінці хочу подякувати міському голові, депутатам міської ради, працівникам управління освіти, керівникам навчальних та дошкільних закладів, батькам і всім тим, хто допомагав та допомагає у роботі міській батьківській раді.

Якщо у вас, шановні батьки, будуть пропозиції стосовно організації роботи батьківської ради або виникатимуть питання щодо роботи навчальних закладів, звертайтесь, будь ласка, безпосередньо до мене або до голів батьківських комітетів ЗНЗ та ДНЗ.

С.Пашко, голова міської батьківської ради

(Фото з сайту Кузнецовської міської ради)

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів