34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Анонси // Звітуватиметься директор Парку культури та відпочинку

Звітуватиметься директор Парку культури та відпочинку

16.09.2014

0

1702

На офіційному сайті Кузнецовської міської ради оприлюднено проект рішення "Звіт про роботу директора комунального закладу "Парк культури та відпочинку" про діяльність закладу за період з 02 вересня 2013 року по 01 вересня 2014 року".

 

 

Автор проекту рішення - директор КЗ«ПКТВ» Сергій Миколайович Літвин

.

 

Звіт директора комунального закладу «Парк культури та відпочинку»

про діяльність закладу за період з 02 вересня 2013 року по 01 вересня 2014 року

 

Комунальний заклад «Парк культури та відпочинку» (КЗ«ПКТВ») створений 29 травня 2013 року рішенням сесії Кузнецовської міської ради №894 з метою забезпечення соціально-культурних потреб населення міста.

 

Основним завданням Закладу є організація відпочинку населення, задоволення культурних запитів різних груп мешканців міста, створення умов для відновлення фізичних і духовних сил людей, розвиток їх художнього і естетичного смаку, екологічне виховання, виховання почуття любові і поваги до своєї Батьківщини, рідного краю, до української національної культури і народної творчості.

 

Основним предметом діяльності Закладу є забезпечення зовнішнього благоустрою та збереження зелених насаджень паркової зони міста. Діє на основі «Положення про комунальний заклад «Парк культури та відпочинку»» затвердженого рішенням Кузнецовської міської ради № 1486 від 03.04.2014р. КЗ«ПКТВ» є юридичною особою і входить в мережу закладів культури міста.

 

Територія парку становить понад 30 гектар, яка потребує необхідну кількість спеціалістів та робітників на виконання робіт з благоустрою та утримання з заробітною платою, яка фінансується з міського бюджету.

 

Діяльність закладу протягом даного періоду забезпечувало 7 штатних одиниць, з них керівників та спеціалістів – 3 одиниці, робітників – 4 одиниці.

 

Комунальний заклад «Парк культури та відпочинку» направляє свою роботу відповідно до покладених на нього завдань, так протягом звітного року працівниками закладу здійснювалась фінансово – господарська діяльність, розроблено 1 проект розпорядження міського голови та 3 проекти рішень міської ради, забезпечено виконання та подання поточних та річного звітів, інформацій, щотижня проводились виробничі наради з колективом закладу, проводилась робота експертної комісії та архівного підрозділу закладу, розроблено поточні та перспективний плани роботи закладу, дотримуються правила охорони праці, техніки безпеки, цивільної оборони.

 

Проведені роботи пов’язані із реєстрацією юридичної особи та виготовлення установчих документів (збір пакету документів, реєстрація, виготовлення печатки), проводились роботи пов’язані із відведенням земельної ділянки у постійне користування (контурне обстеження ділянки, виготовлення схеми, виготовлення кошторису). Наразі підготовлено проект рішення про надання дозволу на розробку проектно-технічної документації. Проведена технічно-проектна діяльність (кошторис на топографо-геодезичні роботи, кошторис на виготовлення проекту реконструкції, вивчення архівних матеріалів і т.і.), проведена реєстрація закладу в єдиному реєстрі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, проведено розробку, погодження та затвердження номенклатури справ комунального закладу «Парк культури та відпочинку», також приведено поточну документацію закладу у відповідність до затвердженої номенклатури.

 

Виконана розробка, погодження та затвердження колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом КЗ «Парк культури та відпочинку», розроблено положення про Експертну Комісію комунального закладу «Парк культури та відпочинку» та положення про Архівний підрозділ комунального закладу «Парк культури та відпочинку».

 

Організація та проведення робіт щодо прибирання території парку (збір та завантаження сміття, підмітання доріжок та очистка їх від снігу, очищення урн від сміття, збір сміття в зоні лісових насаджень і т.і.).

 

Приймалася участь в дистанційному навчанні учасників Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, опісля цього участь у розробці програми розвитку парку для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. На даний конкурс покладалися великі сподівання, але в зв’язку із ситуацією в державі фінансування такого роду проектів на даний час припинилося.

 

Було розроблено кошторис на влаштування стаціонарного майданчика для розміщення пересувних цирків та атракціонів. Крім того, парком обслуговується ряд проблемних територій, які потребують відновлення та реконструкції, розвитку інфраструктури та покращення благоустрою місць масового відпочинку громадян, оскільки лише 10 % території парку благоустроєні. Але благоустрій даних територій проводився давно і ці об’єкти також потребують ремонту. Так весною силами працівників парку за кошти меценатів було проведено ремонт існуючих паркових лавок та сміттєвих урн.

 

В літній період було проведено скошування травостою на існуючих газонах, проведено декоративне підстригання чагарникової рослинності, влаштовано 2 квітники. Завдяки сприянню комунального підприємства було розміщено додатково 1 сміттєвий бак.

 

На даний час дуже гостро стоїть питання знесення сухостійних і фаутних дерев, оскільки вони в аварійному стані і несуть реальну небезпеку для відвідувачів парку. Наразі проводиться робота по залученні підприємців до виконання даних робіт, оформляються необхідні документи і дозволи.

 

До пріоритетних напрямків діяльності парку входить:

 

- виконання робіт по озелененню і благоустрою парку, як території масового, вільного і безкоштовного відвідування населенням міста, поточний догляд, утримання і експлуатація об’єктів зовнішнього благоустрою;

 

- створення естрадно – концертних, театрально – видовищних і спортивних майданчиків, пересувних цирків, дискотек, танцювально – розважальних, інформаційно – виставочних, рекреаційно – відновлювальних комплексів, тренажерних зал;

 

- проведення на території парку тематичних, тетрально – концертних, танцювально – розважальних, інформаційно – виставочних, спортивно – оздоровчих, літературно – художніх та інших програм;

 

- створення і встановлення різноманітних атракціонів, організація групи атракціонів, стаціонарних і пересувних атракціонних комплексів;

 

- створення обладнання і благоустроєної бази для роботи серед дітей і підлітків (дитяче містечко або сектор);

 

- випуск буклетів, плакатів, іншої рекламної продукції, що пропагує діяльність Закладу;

 

- розроблення власними силами і на договірних засадах проектно-кошторисної документації на здійснення робіт з технічного переобладнання, реконструкції, розширення, будівництва об’єктів, споруд, розташованих на території парку;

 

- проведення суцільних і вибіркових санітарних рубок, пов’язаних з реконструкцією малоцінних деревостанів, рубок догляду, інших господарських заходів, що проводяться на території парків.

 

Колектив закладу приймав активну участь у проведенні загальноміських свят та урочистостях.

 

На протязі звітного року на території парку було проведено 3 культурно-масові заходи:

 

- заходи до дня міста у 2013 році;

 

- фестиваль «Великодній передзвін» у 2014 році; 

 

- заходи до Дня молоді у 2014 році.

 

Слід відзначити, що відвідуваність даних заходів постійно зростала, що свідчить про зацікавленість населення Кузнецовська у проведенні даних міроприємств.

 

З метою проведення заходів з реконструкції, ремонту та розбудови існуючого парку культури та відпочинку та подальше його функціонування як сучасного культурно-дозвільного комплексу задля задоволення потреб мешканців міста у якісному та активному дозвіллі, забезпечення стійкого розвитку та подальшого збереження території парку, забезпечення у користуванні жителями та гостями міста зон активного та тихого відпочинку розроблено та затверджено Програму розвитку парку культури та відпочинку м. Кузнецовськ на 2014 рік.

 

Серед основних завдань Програми розвитку парку культури та відпочинку м. Кузнецовськ на 2014 рік є:

 

- поетапна розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію та нове будівництво в парку;

- поетапна розробка проектної документації на відведення земельної ділянки;

- встановлення та винесення в натуру межі парку;

- проведення комплексу робіт по створенню ландшафтного парку, реконструкції зелених насаджень та елементів благоустрою (оцінка технічного стану зелених насаджень, проведення санітарної обрізки та знесення аварійних дерев, дроблення пнів, посадка декоративного озеленення (дерев, чагарників, квітів), рекультивація газонів);

- придбання та установка малих архітектурних форм та елементів паркового дизайну: ліхтарів зовнішнього освітлення, контейнерів з квітниками, лавок, сміттєвих урн та ін.;

- влаштування ігрових розважальних комплексів, атракціонів, спортивних майданчиків, місць культурного дозвілля, систем освітлення.

 

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми становить 865,0 тис. гривень, однак фінансування заходів Програми здійснюється з урахуванням реальних можливостей місцевого бюджету.

 

За рахунок коштів міського бюджету на організацію та проведення заходів Програми в 2014 році було виділено 233,4 тис. грн., використано – 152,6 тис. грн.

 

Кошти на утримання парку культури та відпочинку використовувались відповідно до планів роботи закладу та затверджених кошторисів.

 

Більш детально про використання коштів по загальному фонду бюджету розписано в таблиці.

 

 

Адміністрація парку постійно працює над поліпшенням матеріально-технічної бази, так протягом року було закуплено садово-парковий інвентар (лопати, граблі, мітли, віники, паркові ножиці і т.і.), комп’ютерну техніку. Поряд з бюджетним фінансуванням заклад активно впроваджує платні послуги, формуючи свій спеціальний фонд. Це дасть можливість покращити матеріально – технічне забезпечення парку та в майбутньому проведення на території парку заходів культурологічного спрямування.

 

За рішенням сесії міської ради на баланс закладу були передані об’єкти нерухомості, що розміщені на території парку. Частина цих об’єктів на момент передачі перебувала в оренді і відповідно до умов договору ці об’єкти і надалі знаходяться в орендні тому зараз проводиться робота по приведенню договорів оренди у відповідність до чинного законодавства (тобто заключення додаткових угод між підприємцями і новим балансоутримувачем об’єктів нерухомості).

 

На початку поточного року було встановлено на дверний та віконні отвори об’єкту незавершеного будівництва металеві рами, що унеможливлює доступ в середину будівлі сторонніх осіб. КЗ«ПКТВ» тісно співпрацює з установами та підприємствами міста, громадськими організаціями міста та спонсорами, активно долучається до всіх подій, що відбуваються у суспільно – громадському житті міста, робить все можливе щоб стати осередком культури і дозвілля для всіх жителів міста.

 

 

 

Розглядатимуть даний проект рішення кузнецовські депутати 25 вересня, під час 46 сесії Кузнецовської міської ради. Окрім того, цього ж дня розглядатиметься ще один проект рішення, котрий стосуватиметься діяльності Парку культури та відпочинку - "Про продовження терміну дії контракту директора комунального закладу "Парк культури та відпочинку"".

 

У разі, якщо депутати підтримають даний проект рішення, начальнику відділу культури Обруснік В.С. буде рекомендовано продовжити термін дії контракту з директором комунального закладу «Парк культури та відпочинку» Літвином Сергієм Миколайовичем строком на 1 рік.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів