34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури

Ангеліна Пашко

Ангелінка Пашко - талановита дівчинка, мешканка міста Кузнецовськ, старанна учениця 3-Б класу НВК №10, а окрім того - вихованка підліткового клубу "Бригантина", учасниця гуртка бального танцю та учасниця драматичного гуртка Палацу Культури ВП "Рівненська АЕС".

Наше місто завжди було щедрим на юні таланти. Немає сумніву, що до дітей, які в майбутньому подарують Україні нову плеяду видатних учених і винахідників, митців та письменників належить і юна кузнецовчанка Ангеліна Пашко. 


Для того, щоб зійшла нова «зірка» і сяяла довгі роки, маленьку іскорку таланту треба дбайливо плекати, старанно пестити, створюючи необхідні умови для її розвитку. Радує, що в даному випадку талановита дівчинка може розраховувати на надійну підтримку своєї дружної родини (турботливих батьків, сестрички Аполлінарії та братиків В'ячеслава та Владислава). 


Ангеліна з сестричкою Поліною та мамою Світланою Леонідівною

На сьогоднішній день серед досягнень Ангеліни:

- 1 місце у міському огляді-конкурсі читців-декламаторів, юних поетів "В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя";

- грамота за високі знання з читання, математики і письма (2010);

- диплом "Читайлик", за високий рівень досягнень в техніці читання (2010);

- 2 місце у обласному етапі 8 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Таланти багатодітної родини" в номінації "Художнє та авторське виконання (2011);

- 1 місце в танцювальному турнірі у віковій категорії Ювенали 1 "школа" 3 Dances в змаганнях зі спортивних танців (2011);

- 3 призових місця в міському фестивалі-конкурсі обдарованої молоді "Ми - талановиті!" (2011): у номінації "Хореографія"; у номінації "Приз глядацьких симпатій" та у номінації "Художнє виконання";

- диплом учасника свята пушкінської поезії;

- диплом шостого Всеукраїнського фестивалю гумору "Лауреат Нобельської премії" за вдалий дебют в номінації "Розмовний жанр" (2011)...
Цьогоріч восьмирічна Ангеліна Пашко стала наймолодшою учасницею фестивалю українського гумору «Лауреат Нобельської премії», де отримала за свою інтерпретацію мініатюр Павла Глазового «благословення» від Анатолія Паламаренка та подяку від популярного дитячого журналу «Малятко».

Як пізніше зазначили Анатолій Паламаренко та Євген Дудар, "ця дівчинка – діамант-першородок, який маємо зберегти і виплекати з нього великого читця справжнього українського гумору. Не випадково вона стала дипломантом шостого всеукраїнського свята гумору."Ангелінка бере активну участь практично в усіх міських заходах, творчих вечорах, конкурсах, фестивалях, урочистих концертах, при цьому встигаючи ще й чудово навчатися в школі, що підтверджує безліч отриманих нею грамот та подяк.


- Ангелінко, розкажи, будь ласка, про що ти мрієш?

Я хочу купити собі мобільний телефон. І зараз збираю гроші на нього. За участь у фестивалі гумору "Нобельська премія" я отримала 200 гривень, так що вже трохи грошей в мене є.

- Ти вже визначилась, чим би хотіла займатись в житті?

Коли я була маленька, я хотіла працювати офіціанткою. Зараз мої мрії змінились, і я хочу бути дитячим лікарем. Я хочу, що всі-всі діти були здорові. Моя мама працює з дітьми-інвалідами, я спілкуюсь з ними і бачу, як їм важко у житті. Якби я змогла, я б їм всім допомогла.

- В тебе є улюблений мультфільм, казка?

Мультфільми я дивлюсь нечасто, а улюблений - це "Ну, постривай!" А книжки я полюбляю читати. Я записана в дитячу бібліотеку і постійно беру там книжки. Моя улюблена казка - "Гуси-лебеді". Це, мабуть, тому, що мені подобаються ці гарні птахи.

- Ти чудово танцюєш, а чи є серед танців улюблений?

Я займаюсь бальними танцями третій рік, а до цього з трьох років ходила в студію "Калейдоскоп". Я дуже полюбляю танцювати, і коли мені доводиться пропускати заняття з бальних танців (в основному, через поїздки на конкурси та концерти), я дуже переживаю за це. 

Однак у мене дуже хороший керівник з танців. Це Буднік Олександр Вікторович, який завжди допомагає мені наздогнати те, що пропущено.

А улюблений мій танець - це румба, хоча ми тільки недавно почали його вчити. Однак я думаю, що я гарно навчусь його танцювати.


- Яку гумореску чи вірш тобі найбільше подобається декламувати?

Читати гуморески мене вчать дві людини: це моя мама і керівник гуртка Чулюк Світлана Станиславівна. Декламуванням я займаюсь лише один рік, хоча в школі за читання віршів я завжди отримувала 12 балів. І мій класний керівник Рубчинська Євгенія Василівна завжди мене хвалила.

Мені дуже подобаються гуморески П.Глазового. Я їх знаю багато. А улюблена - "Сварка".

Це перша гумореска, яку я вивчила.

Серед віршів улюбленим є вірш невідомого автора, який називається "Було це давно". Цей вірш я розповідала на концерті, присвяченому Дню Перемоги.

- Якою була перша, самостійно прочитана тобою, книжка?

Я цього не пам'ятаю, але мама сказала, що "Колобок". Я навчилась читати не так рано, в 5 років, однак зараз я залюбки це роблю.

- Твоє життя дуже насичене навчанням та участю в різноманітних міських заходах, творчих вечорах, конкурсах, фестивалях, урочистих концертах - а чи вистачає часу на звичайні дитячі заняття, ігри? 

- Звичайно, вистачає. Адже є ще вихідні.

Я намагаюсь на вихідних зробити всі уроки на тиждень, щоб потім було легше. Адже на тижні я ходжу 2 рази на драматичний гурток, 2 рази на гурток бального танцю і 2 рази на гурток англійської мови. Я не дуже хотіла записуватись на гурток англійської, однак мама переконала, що мені це потрібно. А зараз мені навіть подобається.

Наш керівник гуртка Бондар Лариса Адамівна дуже цікаво веде заняття, і діти до неї із задоволенням ходять.

А у свій вільний час я полюбляю читати та гратись зі своєю меншою сестричкою Поліною. Їй 2,5 роки, вона знає всі букви, розповідає віршики, співає пісні, полюбляє танцювати танець "Ча-ча-ча". І мама говорить, що це моя заслуга.

А ще я дуже хочу навчитись співати. І хоча зараз у мене це не дуже добре виходить, я впевнена, що я навчусь. Адже, коли людина дуже чогось хоче, в неї обов'язково це має получитись.


Ангеліна з сестричкою Поліною

А ще я дуже хочу навчитись співати. І хоча зараз у мене це не дуже добре виходить, я впевнена, що я навчусь. Адже, коли людина дуже чогось хоче, в неї обов'язково це має получитись.

- Дякуємо, Ангелінко, за цікаву розмову! Нехай збудуться всі твої заповітні бажання!

Всього коментарів: 23
1 2 »
1
Юлія | 11.10.2011 | 18:55
+ (2) -
Молодець дівчинка! smile
2
Алехандро | 11.10.2011 | 21:30
+ (0) -
Розумашечка!!! Мама теж молодець!!!
3
сара | 12.10.2011 | 13:12
+ (1) -
Ось про таких дітей треба писати та підтримувати їх, розвивати їх талант. Молодець, ангеліно, так тримати! Шановний міський голова, зверніть увагу на цю дівчинку. Підтримайте її. Це буде конкретна справа.
4
Larra | 13.10.2011 | 09:35
+ (0) -
У нас багато талановитих дітей, але до них немає нікому діла. Одна з них Олена Демченко - солістка Палацу культури. Оце так талант! Всі нею захоплюються, але ж наше місто, як резервація. Їй треба участі в конкурсах, фестивалях обласних, державних, міжнародних. Та в нас підтримують менш талановитих, але своїх знайомих, родичів, кумів, сватів і т.д.
5
момон | 14.10.2011 | 13:07
+ (2) -
А я прочитав у "Вістях", що заступник мера даже пожалів машину, щоб наші дівчата, в тому числі і Ангеліна,представляли наше місто в Києві. Ганьба таким заступникам. Самі нічого не роблять, ще і дітям не дають показати свій талант. Таких,як Петрик, треба гнати поганою мітлою з роботи. Чуєш, Анощенко? Ці люди не працюють на твій імідж. Скажи, хто твій заступник, і я скажу, хто ти. Жени його в три шії.А Ангеліну підтримай. Це дуже талановита дівчинка. Я бачив її виступи.
6
123 | 17.10.2011 | 14:58
+ (0) -
таких дітей в місті багато, але, лише депутат Пашко С.Л. може без мила залізти куди хоч і кому хоч.А дітки молодці, але дуже вже мама Ангеліни свою доцю пропихає. Й до чого тут міський голова й зами й т.д.? хоче мама,хай продюсує доню, а не звалює все на місто. В нас є ще спортсмени, співаки, танцюристи в яких немає мами депутатши, ось таких дітей і керівники не дуже підтримують, а тут прям розвинули цілу епопею...трагетія ціла вже, що машину не дали.Хай би Обруснік, якій грамоту давало земляцтво й виділила машину під дупу Світлані Пашко.
А Ангелінка хороша дівчинка, а ось мама???((((
7
ПІАР | 18.10.2011 | 09:10
+ (2) -
Батьків не вибирають.
8
Лара | 18.10.2011 | 10:59
+ (2) -
123, а ти попробуй в нашому місті пропихнути когось. таланти треба пропіхівать, а бездарі самі пролізуть. Правильно робить, що допомагає доньці. Я до речі, чула про маму тільки хороше.
9
СП | 18.10.2011 | 17:49
+ (1) -
Відповідь для 123: "машину під дупу Світлани Пашко" ніхто не просив. "Рівненське земляцтво" запросило для виступу на урочистому концерті 4 чоловіка з Кузнецовська (до речі, з кожного району, на цей концерт приїхали виконавці. і всі їхали за державні кошти). В результаті того. що не надали транспорт, двоє не поїхало, а ще двоє дітей поїхали зі своїми батьками за власні кошти. І поїхали не для того, щоб "пропхнутись" кудись,а для того, щоб представити наше місто на урочистому концерті з нагоди 10-річчя організації, яка подарувала Кузнецовську на День міста два вуличні тренажери, якими зможуть користуватись всі, в тому числі і 123. До речі, шановний 123, Ви хоч про когось хороше можете сказати? Поділіться!
димон | 18.10.2011 | 18:01
+ (1) -
/вид/. Да і сама вона, кажуть, нормальна людина. І намагається щось зробити. А завісники фігню пишуть
Женя | 18.10.2011 | 21:09
+ (1) -
Та не звертайте ви увагу на заздрісників. Вони є, були і будуть в усіх успішних людей smile
Ангеліна - дівчинка безумовно талановита. Ви лишень подивіться, як її виступи сприймають глядачі - завжди бурхливими оваціями. Коли був концерт в Заболоті, де її маму ніхто не знає, там весь зал був в захваті від її виступу.

123, заздріть мовчки smile
Я впевнена, що 123 - це жінка smile
Цитадель | 18.10.2011 | 23:01
+ (1) -
Для "123". А может Вам, вместо того чтобы проклинать и завидовать, стоит попросить СП и, я думаю, она бы с радостью отозвалась и побеспокоилась за Олену Демченко и за всех детей. А ,еще лучше, потратить свою внутреннюю энергию на созидание,разделить радость за таких детей. Лично я горжусь тем, что у нас есть такие талантливые дети .Я являюсь тайным поклонником этой женщины, и могу ответственно сказать-к сожалению, таких людей мало и их опасаются.Всё в ней есть- и сила ,и очарование,и юмор,и женственность, и человечность. И люди, отрицающие это, признают свою желчность и малодушие. К сожалению нашим владыкам лучше когда рядом находится серая, но преданная посредственность, которая не засвечивает. И своим присутствием каждый день напоминает о собственной исключительности и превосходстве.И очень жаль, что находятся такие отъявленные "123", которые оргазмируют от неудач других и той грязи , которой они смакуют. Помните- злые люди умирают от рака. Человек "123"! Улыбнись.
ВВС | 19.10.2011 | 07:01
+ (-1) -
Цитирую Цитадель, который является тайным покланником Светланы: "...могу ответственно сказать-к сожалению, таких людей мало и их опасаются.Всё в ней есть- и сила ,и очарование,и юмор,и женственность, и человечность." Может вам, как тайному поклоннику, или для себя она что-то и сделала. Но что она хорошего сделала для города как депутат второго созыва подряд? Только и того что бегает из партии в партию чтоб мандат депутата получить. Думаю следующий раз Пашко С.Л. вместе со своим тайным воздыхателем пойдут на выборы от партии регионов.
Смішний | 19.10.2011 | 11:36
+ (0) -
Чому ж тайним залицяльником? явним і реальним))
ЯНІНА | 21.10.2011 | 20:32
+ (-1) -
123-Молодець, я кожне слово підтримую. Треба трохи і про скромність не забувати. А то смішно читати тим у кого діти дійсно таланти. А мами в них не депутати.
Оттава | 24.10.2011 | 09:38
+ (1) -
Що ви накинулись на людину тільки із-за того, що вона депутат. Хай ваша дитина приймає у часть у конкурсах, а не сидить вдома перед комп'ютером. Тоді і про неї будуть писати в газеті. Тож не мама за неї виступає на сцені. Ви прочитайте рубрику "Плітки міста". Отам монстри хабарів та корупціонерів.Ось де крутяться великі гроші. Дайте свій коментар діям цих людей. Чи їх чипати страшно?????
Айва | 04.11.2011 | 00:00
+ (0) -
Оце читаю коментарі і думаю: "Злидні! Чому у вас всього 31 хромосома?"
Аламак | 04.11.2011 | 14:05
+ (0) -
Тоді вже 41, а не 31. biggrin
Аламак | 04.11.2011 | 14:09
+ (1) -
А Світлана Леонідівна, як дивлюсь на фото, дуже мила особа, що саме по собі вже приємно.
reks | 04.11.2011 | 16:55
+ (0) -
Зовнішність буває обманчивою! Аламак так і на бабу Ягу нарватися можна.Будь обережний. cool
Дана | 05.01.2012 | 11:27
+ (0) -
Мені дуже подобається, як виступає ця дівчинка. Я знаю, що вона ходить на гурток в ПК до Чулюк С.С. Дівчинка справді талановита.
13 | 28.03.2012 | 11:41
+ (0) -
Я був на концерті до 20-ї річниці Внутрішніх військ МВС України (в ПК 23 лютого). Ця дівчинка зі своїм партнером відкривала свято дуже чудовим танцем - вальсом. Видовище було класне. Це був один із найкращих номерів програми. Це ж треба, такі маленькі, і так навчились вальс танцювати. Я ї досі не вмію. Талановиті дітки!
1-20 21-21
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Цікаві люди міста [31]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1118
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9268

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів