34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Цікаві люди міста // Цікаві люди міста // Цікаві люди міста // Коровкін Володимир Олександрович

Коровкін Володимир Олександрович

 Коровкін Володимир Олександрович

Дата народження: 25 лютого 1930 року

Місце народження: село Лужки Палехського району Іванівської області.

Освіта: в 1947-1952 рр. Іванівський енергетичний інститут (теплоенергетичний факультет), отримав кваліфікацію інженера-  теплоенергетика теплоенергетичного обладнання електричних станцій.

1952 р. - Південно-Українська контора Головбуду СРСР Мінсередмашу СРСР.

1953 р. - ТЕЦ Сибірського хімічного комбінату Мінсередмашу СРСР (інженер-  теплоенергетик, заступник начальника виробничо-технічного відділу,  заступник головного інженера, головний інженер, директор ТЕЦ).

1973-2002 рр. - приїхав на Полісся й відразу очолив будівництво РАЕС та  м.Кузнецовськ ( у жовтні 1973 року був призначений директором Західно-  Української атомної електростанції, тепер відособленого підрозділу  "Рівненська атомна електростанція”).

2002 - 2005 рр. (квітень) - віце-президент ДП НАЕК "Енергоатом” з  питань  капітального будівництва.

2006 - 2010 рр. - міський голова Кузнецовська.

 

 

Відзнаки: 24 грудня 1999 року Володимир Олександрович Коровкін  нагороджений Орденом Святого Станіслава V ступеня (за вагомі досягнення  в  організації конкурентоспроможного національного виробництва та велику  благодійну діяльність).

 

 

 

Передвиборча програма кандидата на посаду міського голови Кузнецовська (2010 рік) 


Коровкіна Володимира Олександровича

КУЗНЕЦОВСЬК для мене – це не просто адміністративна одиниця. Це - РІДНЕ МІСТО. А рідне місто – це його ЛЮДИ. 
Будь-яка діяльність, а особливо така, що пов’язана з виробництвом електроенергії на атомній електростанції, повинна бути проникнута увагою та піклуванням до потреб мешканців усього міста. Адже Кузнецовськ – це єдиний організм, який може бути життєздатним і процвітаючим тільки за умови комплексного підходу до вирішення проблем.

Моя програма – це перелік конкретних завдань, від вирішення яких буде залежати не тільки рівень соціального захисту жителів, а й безпека роботи Рівненської АЕС. Адже досвід експлуатації атомних електростанцій всього світу показує, що причини виникнення аварій та інцидентів на таких об’єктах так чи інакше пов’язані з людським фактором, тобто з комунальними, соціальними та культурними чинниками.

Звичайно ж основним завданням – є зниження рівня безробіття та створення нових робочих місць. Виконання його можливе за рахунок будівництва, введення в дію та подальшу експлуатацію об’єктів комунального комплексу: сміттєпереробного заводу, торгово-розважального комплексу в центрі міста.

Збільшення житлових площ міста стане можливим із виконанням двох напрямків роботи. Перший – це завершення будівництва об’єктів житлового фонду, які знаходяться на різних етапах добудови в різних формах власності: за рахунок коштів ВП РАЕС, кооперативних коштів та коштів «Молодіжного фонду». Другий – це збільшення кількості земельних ділянок під індивідуальну забудову після затвердження Верховною Радою України меж міста Кузнецовська.

Зважаючи на те, що мешканці міста все частіше звертають увагу органів місцевого самоврядування на незадовільну роботу управління житлово-комунального господарства, вважаю невідкладним його реформування та реорганізацію з метою покращення господарської діяльності та фінансової дисципліни.

Нагальними постали проблеми покращення та розширення електропостачання, теплопостачання та водовідведення на території міста. Для цього буде введено в дію нову чергу очисних споруд; здійснена реконструкція міської розподільчої електропідстанції та електромереж вулиць Колгоспної та Лугової; збільшена пропускна здатність мереж теплопостачання села Заболоття та ділянки індивідуальної забудови в районі транспортного цеху ВП РАЕС.

Я продовжу дію принципу рівного доступу до інформації та ресурсів у сфері підприємницької діяльності та забезпечення дії принципів сприяння і якнайменшого втручання органів влади в діяльність суб’єктів господарювання.

Наступною важливою віхою моєї діяльності є розвиток та вдосконалення соціальної та культурної сфери міста. В найближчому майбутньому буде введена в дію бібліотека для дорослих в будинку №25 по мікрорайону Будівельників з можливістю широкого використання інтернет-ресурсу. Буде продовжено практику забезпечення понадлімітного фінансування навчальних закладів за рахунок місцевого бюджету; надання підтримки у вдосконаленні матеріально-технічної бази органів правопорядку та добудови закладів охорони здоров’я. І надалі буду посильно допомагати у проведенні культурних та спортивних заходів, у розвитку дитячого та дорослого туризму.

Звичайно ж, неможливо залишити без уваги естетичний вигляд Кузнецовька. А це – завершення облаштування та підтримання в належному порядку лісопаркової зони, центру міста, забезпечення благоустрою діючого житлового фонду та здіснення багатьох інших життєво необхідних заходів, щоб мати всі підстави пишатися своїм містом.

Але стати Кузнецовську зразковим містом високих стандартів проживання та соціального захисту неможливо без вашої активної позиції, дієвої допомоги та конкретної підтримки.

Смію надіятися, що мій життєвий досвід, досвід керівника багатотисячного підприємства та досвід роботи на посаді міського голови дасть вам впевненість у тому, що я зможу бути відповідальним за вашу довіру та здійснити намічене.

 

 

 

Всього коментарів: 16
1
знаус | 30.03.2011 | 21:38
+ (0) -
що Коровкін конкретно зробив для міста та людей? І що він взагалі зробив для себе будучи меро міста???
2
Алехандро | 01.04.2011 | 20:49
+ (0) -
...сидів в шикарних та просторих кабінетах і зараз сидить у просторому кабінеті Колісніченка, що в ДК.
3
Макар | 28.05.2011 | 21:49
+ (0) -
Чим цікава ця особистість? Що має манію "вєлічія" і не сидиться старому пердуну вдома, а сунеться то в мери то в радники. І що головне, такого старого ще приймають на роботу на станцію..
Хай прийде якийсь українець. то "українець" -пісуар гГшовський скаже що передпенсійний вік ще молодому чоловікові і не візьме на роботу..
Дурнуваті кузнєцовці ще у мери його обирили за старого із маразмом.
Бацька | 11.08.2011 | 00:10
+ (0) -
4
Націоналіст | 28.05.2011 | 23:43
+ (0) -
На початку- фото посвяти в масони. Корвкін масон. Належить до Ордена Святого Станіслава. Присягав під мечем на вірність Ордену.
5
ека | 10.08.2011 | 00:45
+ (0) -
шановний макар . судити по якомусь там дебілові гошовському не потрібно. а коровкіну памьятник потрібно ставити.
6
Профі | 10.08.2011 | 09:19
+ (0) -
А на роботі любив випити! Любив влаштовувати шикарні "поляни", і все це в робочий час і на прийом громадян плював з високої-високої гори. Ганьба!! Добре шо вже не мер..
7
я | 10.08.2011 | 22:14
+ (0) -
да у него еще и старческий маразм.. Даже врачи знают
8
Бацька | 10.08.2011 | 23:36
+ (0) -
9
Профі | 11.08.2011 | 00:03
+ (2) -
а був би хтось інший то й зробив би, напевно, більше, не спорю. А то перед всіма тільки й знає шо говорити про себе, як він в 60-70-80-0х роках "те" зробив, "там" працював, "стільки всього" пережив, переробив, я, да я, да я, да там був, і то робив))) Короче "мания величия", и типу "тут без мене город просто здохне", було і таке!!!
Бацька | 11.08.2011 | 00:20
+ (2) -
natsionalist | 28.08.2011 | 20:08
+ (0) -
Коровкін у свій час був коровкіним, що ви хотіли, щоб москаль доброго зробив для українського міста крім зла. Цеж він розвалив КМКП яке при С.Жданюку приносило доходи в бюджет міста.
Бацька | 28.08.2011 | 23:29
+ (1) -
Лані | 02.10.2011 | 01:39
+ (0) -
А ви (Бацька), певне, спите і бачите, щоб Україна під три чорти пішла. Стільки ненависті до тих, хто мислить по-іншому і жити бажає за законами надмірної любові до Батьківщини.
Бацька | 02.10.2011 | 02:23
+ (0) -
LIER | 15.12.2011 | 01:23
+ (0) -
Коровкін зробив для міста багато, коли був генеральним директором,там він дійсно був вправним господарем, батьком Кузнецовська...
інше питання Коровкін - міський голова, заступників розпустив, ходили завжди п'яні, депутати, на чолі з п.Хвалько, крутили ним як хотіли, тай роки вже не молоді в В.О.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Цікаві люди міста [31]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1118
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9268

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів