34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури

Олег Андрощук

Олег Андрощук - депутат Кузнецовської міської ради,  заступник начальника управління управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, голова Кузнецовської міської організації Політичної партії Арсенія Яценюка «Фронт Змін».

 

 

- Олеже Григоровичу, розкажіть, будь ласка, звідки Ви родом? 

 

- Народився я на Донеччині, у сім'ї робітників. Хоча мої батьки мають вже поважний вік, проте вони працюють до цього часу. Мої батьки брали участь у розбудові теплостанцій по багатьох куточках України, із самого початку будували Рівненську та Хмельницьку АЕС, не так давно батько був у відрядженні на будівництві однієї з найбільших у Європі підстанцій (розташована у Макарівському районі Київської області). 

 

Я виріс у сім’ї не сам, маю старшу сестру, яка проживає на даний час у місті Нетішині разом із чоловіком Богданом та донькою Олею.

 

До речі, у тому числі і завдяки кропіткій та нелегкій праці на спортивній ниві моєї племінниці Олі (прізвище Жовнір), у 2008 році у Китаї прозвучав гімн нашої держави, оскільки вона також виступала у квартеті фехтувальниць, які здобули перше олімпійське золото на Олімпійських іграх у Пекіні у 2008 році.

 

 

- Де здобували освіту?

 

- Для мене рідними є школа №1 нашого міста, у якій я навчався до 1986 року та школа №3 міста-супутника Хмельницької АЕС (м. Нетішин ), яку я закінчив у 1991 році. 

 

У Нетішині я прожив 5 років (з 1986 по 1991), але він мені рідний до цього часу, оскільки там пройшла моя юність, там зараз проживають не тільки мої давні друзі, але й моя рідна сестра разом із своєю сім’єю.

 

Одразу ж після закінчення школи у 1991 році я поступив на навчання за денною формою до Київського національного торговельно-економічного університету, який закінчив у 1996 році, де здобув вищу освіту за спеціальністю економіст з маркетингу.

 

Оскільки мій стаж роботи на посаді заступника начальника управління виконавчого комітету складав вже 3 роки, я вирішив підвищити свою кваліфікацію та у 2006 році вступив до Львівської філії Національної академії державного управління при Президентові України (заочно-дистанційна форма навчання). Академію я закінчив у 2009 році, отримав другу вищу освіту та кваліфікацію магістра державного управління.

Мені подобається здобуття нових знань, вмінь, наукові дослідження, тому у моїх найближчих планах на 5 років є вступ до аспірантури та здобуття наукового ступеня (кандидат наук).  

 

- Ви є головою Кузнецовської міської організації Політичної партії Арсенія Яценюка «Фронт Змін». Які обов'язки Ви маєте в партійній організації і як депутат міської ради?

 

- Розбудова партії, збільшення кількості членів організації та її прихильників. І вже треба готуватись до наступних виборів до міської ради.  

 

Обов’язки депутата міської ради можна сформулювати одним реченням із закону про статус депутатів місцевих рад – виражати і захищати інтереси територіальної громади та її виборців. 

 

 

- Ваша політична сила отримала 2 депутатських мандата в Кузнецовській міській раді, чи очікували ви таких результатів? 

 

Політична партія «Фронт Змін» також представлена у Рівненській обласній раді трьома депутатами. Є представництво депутатів нашої політичної сили також майже у всіх міських та районних радах Рівненщини.

 

А результати виборів оцінюю позитивно. Кузнецовський міський осередок Політичної партії «Фронт Змін» був зареєстрований лише у минулому році. Партія молода, буде розвиватись і надалі. Вважаю, що у нас ще все попереду.

 

Якщо ми торкнулись тематики виборів, маю таку думку, що на останніх виборах до міської ради спрацювали партійні бренди. Мешканці Кузнецовська обирали не конкретних осіб, не депутатів міської ради (у тому числі і в одномандатному виборчому окрузі, де голосування проводилось за прізвище кандидата), а орієнтувались на лідера партії та політичну силу, яка висунула кандидата. Але ж ні Арсеній Яценюк, ні будь-який інший політик не засідає у міській раді нашого міста. Запитайте зараз у виборця, за кого він голосував на останніх виборах до міської ради, гадаю, що він скаже назву партії, а не прізвище кандидата.  

 

Наше суспільство ще не є політично структурованим, членами політичних партій є лише кілька відсотків від населення України. Кожна партія повинна мати свою ідеологію. Ну поясніть мені, як може бути 180 ідеологій (а саме така кількість політичних партій зареєстрована в Україні)? Якщо Ви вивчали політологію, Ви пам’ятаєте, що ідеологій у суспільстві ну не більше 10.

 

А чому право на висування міського голови має лише політична партія? А не громадські організації, підприємства, установи. Досить дивно, чи не так? Міський голова та депутати міської ради повинні займатись проблемами міста, а не політикою.

 

На жаль, наші депутати подекуди цього не розуміють. Вони вирішили, що вони депутати не міської ради, а Верховної. Запитайте у мешканців нашого міста, що для них важливіше – рішення міської ради про заборону червоних прапорів (яких, до речі протягом останнього десятиліття у нашому місті ніхто не вивішував) або проблема грального бізнесу, яка руйнує не тільки людські долі та ламає сім’ї, але й забирає людські життя.

 

А проект рішення міської ради про присвоєння звання почесного громадянина міста С. Бандері та Р.Шухевичу? Це було одразу ж після 25 роковин Чорнобильської катастрофи та напередодні 66-ї річниці перемоги у Великій вітчизняній війні. Хіба у нас у місті немає ліквідаторів аварії на ЧАЕС, ветеранів війни, інших мешканців, яким може бути присвоєно таке звання. Перед підготовкою проекту цього рішення хто звертався до керівників підприємств, громадських організацій, щоб вони надали свої кандидатури на розгляд міської ради на присвоєння звання Почесного громадянина м. Кузнецовськ?  
 

 

Для чого такими кроками і надалі розколювати суспільство. Легше усього займатись політичною демагогією, а не об’єднуватись навколо конкретних проблем, які стосуються життєдіяльності міста та його мешканців.

 

 

- Які 5 задач, Ви, як депутат, хотіли б вирішити протягом своєї каденції?

 

- Мені не потрібний мандат заради депутатства або задоволення власних амбіцій. 

Ви проаналізуйте кількісний склад комісій міської ради. Майже половина депутатського корпусу представлена у бюджетній та земельній комісії. До речі, на останній сесії міської ради ще 2 депутатів заявили про вихід з інших комісій та своє бажання працювати у земельній комісії. Рішення було прийнято. Складається таке враження, що у нашому місті немає інших проблем, окрім розподілу бюджетних коштів та землі.

 

Що стосується продажу землі, то до цього питання слід підходити вкрай обережно, адже це унікальний товар, який не відтворюється. Більше її ну ніяк не буде.

 

Я працюю у комісії з питань житлово-комунального господарства, а тому має своє бачення у цій сфері :

 

1. Розвиток у місті об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

 

Наші люди не знають, що це таке, не розуміють цього. Для цього слід провести відповідну інформаційну кампанію. Я сам проживаю в ОСББ. Вартість послуг нижче ніж ті, що надає комунальне підприємство, а якість - не гірше.

 

2. Створення реєстру майна, що перебуває у комунальній власності.

 

Запровадження більш чіткої процедури передачі комунального майна в оренду.
Продаж комунального майна або здача його в оренду повинно провадитись виключно шляхом проведення аукціону. При цьому, оголошення про проведення такого аукціону повинно бути не менш ніж у 3 місцевих засобах масової інформації.

 

Необхідно також розглянути доцільність визначення цільового призначення та права на укладання договорів суборенди комунального майна. Є випадки, коли після проведення конкурсу на право оренди переможець конкурсу здає його в суборенду, про те за ціною, наближеною до ринкової, а не тою, яку він запропонував.
 

Ну а якщо цільове призначення оренди комунального майна на провадження, наприклад, адвокатської діяльності, а я хочу надавати послуги із аудиту і запропоную більшу ціну. Яким чином тут бути?

 

3. Гласність та відкритість у роботі постійних комісій міської ради та депутатського корпусу.

 

Ось, наприклад, Ваші колеги журналісти хотіли проводити відеозйомку Дня депутата, на якому обговорювались питання порядку денного сесії міської ради.

 

Це питання поставили на голосування, депутати проголосували проти.

 

Що приховувати? Депутатів ніхто не призначав, вони обрані на виборах жителями Кузнецовська, повинні представляти їх інтереси, а тому жителі міста мають повне право володіти інформацією про події, які відбуваються у міській раді.

 

У Регламенті міської ради є навіть окрема стаття, яка так і називається - «Гласність в роботі ради». Цитую дослівно: «Засідання ради, постійних та тимчасових контрольних комісій є відкритими і гласними». Не треба перетворювати міську раду у закритий клуб. Необхідно запрошувати представників ЗМІ не лише на сесії, але й на засідання постійних депутатських комісій, оскільки там також приймаються важливі рішення.

 

4. Розвиток ініціатив мешканців міста.

 

Багато моїх друзів запитують мене про те, чим займаються депутати. Люди непроінформовані. А рішення, які приймаються, повинні враховувати інтереси мешканців.

 

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад » передбачає досить широке коло таких ініціатив як: 
- доручення виборців;
- загальні збори громадян;
- органи самоорганізації населення тощо.

 

Варто зазначити, що робота у цьому напрямку вже почалась. Розпорядженням міського голови утворено робочу групу із створення Статуту міста, у якому це буде прописано. Єдине, що хочеться, щоб жителі нашого міста займали більш активну позицію у розбудові нашого міста.  

 

5. Ну і, звичайно, така актуальна на сьогоднішній час проблема грального бізнесу.

 

До речі, я мав розмову по цьому питанню із керівником фракції ПП «Фронт Змін» в обласній раді Михайлом Кирилловим. Він обіцяв підтримку депутатів обласної ради від ПП «Фронт Змін» щодо вирішення цього питання. Це явище необхідно у нашому місті раз і назавжди викорінити. Хочу подякувати за розуміння цієї проблеми та зроблені кроки назустріч начальнику міського відділу внутрішніх справ Пацаю Михайлу Григоровичу та заступнику начальника Чижу Юрію Степановичу.  

 

 

- Які Ваші найбільші професійні досягнення?

 

- У 1999 році я брав участь у конкурсі на заміщення вакантних посад в Адміністрацію Президента України (на посаду завідувача відділу з питань адміністративної реформи).

Я пройшов три етапи, дійшов до фіналу. Проте, за результатами конкурсу так ніхто і не був відібраний.  

 

- Що або хто Вас надихає? 

 

- Мої рідні, моя  дружина, яка є надійним та вірним супутником у моєму житті.  

 

- Які Ваші мрії?

 

- Ну у цьому році, принаймні, піти у відпустку та повноцінно відпочити. 

 

- Чого Ви боїтеся найбільше в житті?

 

- Байдужості людей, які мене оточують. 

 

- Якби у Вас була можливість повернутись назад і змінити своє життя, що б ви змінили?

 

- Не хочу дивитись у минуле, воно пройшло, мене більш цікавить теперішній час, оскільки від нього залежить майбутнє. 

 

- Дайте пораду нашим читачам: як стати успішним?

 

- Кожна людина є унікальною і неповторною, це треба усвідомити. Кожен має певні як сильні, так і слабкі сторони. Треба сприймати себе таким, яким ти є. Не треба змінювати себе, це не варто і неможливо. Треба змінювати своє відношення на події та речі навколо себе. Ну, звичайно, слід самодосконалюватись та ставити перед собою мету.  

 

- Наприкінці прошу Вас висловити короткі побажання читачам сайту 34400.net.

 

- Оскільки я очолюю осередок Політичної партії «Фронт Змін», вважаю, що зміни потрібні і можливі, ось тільки треба їх починати із самого себе, а не вказувати пальцем догори.

 

Як Ви вважаєте, якщо кожен з нас не порушував би правила дорожнього руху, були б у нашому місті аварії? А якщо в масштабах країни?

 

Якщо Ви йдете і бачите, що підлітки псують ліхтарі або Ваш під’їзд, а Ви мовчки проходите, буде затишним та охайним місто чи Ваш під’їзд? Тому бажаю читачам, перш за все, не бути байдужими і не жити за принципом «Мою хата з краю».

 

І, насамкінець , хочу повідомити жителів про те, що якщо у них є якісь проблеми або побажання до мене як до депутата міської ради вони можуть зателефонувати за номером (067) 277 78 49.

 

- Дякуємо за розмову і, в свою чергу, бажаємо Вам натхнення та наснаги у всіх Ваших починаннях!
 

Всього коментарів: 30
1 2 »
1
Дуся | 19.07.2011 | 20:23
+ (0) -
В мене запитання Олеже Григоровичу, чому Ви як заступник начальника управління праці та соціального захисту обрали комісію з комунальних питань, а не комісію з соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства, адже багато чого Ви змоглиб зробити саме в цій комісії?
2
Novice | 04.08.2011 | 01:43
+ (0) -
По-перше,робота депутата не обмежується лише участю у конкретній комісії. Я маю право бути присутнім на засіданні будь-якої депутатської комісії та подавати власні пропозиції (але без права голосу). По-друге,як депутат я маю право вносити свої ініціативи та подавати власні проекти рішень на розгляд депутатського корпусу, у тому числі із питань соціального захисту.І це у моїх планах присутнє. По-третє, я не збираюсь обмежувати свою депутатську діяльність виключно вирішенням комунальних питань. Ось, наприклад, вирішення проблеми грального бізнесу- це не компетенція комунальної комісії, цим повинна займатись комісія з питань регламенту, дотримання законності та правопорядку. Тому і запитайте у них, чому вони не займаються тим, що безпосередньо належить до їх компетенції.
3
степанович | 16.09.2011 | 08:51
+ (1) -
Нехай навчиться розмовляти на державній мові, скрізь і завжди!
9
Novice | 04.10.2011 | 16:06
+ (0) -
Hablo ucraniano,ruso,ingles y espanol, y tu, stepanovich?

Androschuk Oleg
4
митяй | 16.09.2011 | 21:05
+ (-2) -
Андрощук форева!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5
степанович | 22.09.2011 | 00:07
+ (0) -
не смішіть мене
8
Novice | 04.10.2011 | 10:19
+ (0) -
Hablas Espanol?
Sou | 18.01.2012 | 19:51
+ (0) -
А на хінді слабо повипендрюватись. Вибачаюсь за слово "хінді"...
6
митяй | 22.09.2011 | 22:20
+ (0) -
Хто цей степанович?
7
миф | 02.10.2011 | 19:38
+ (-1) -
степанович мае правду smile
Я | 07.10.2011 | 15:58
+ (0) -
Hablo ucraniano,ruso,ingles y espanol, y tu, stepanovich?

Androschuk Oleg


Novice, Ви маєте на увазі, що не знаєте, яка у нас державна мова?
Novice | 10.10.2011 | 22:50
+ (4) -
Я хочу сказати, що чим більше мов знає людина, тим краще для неї та її майбутнього. Це свідчить про її інтелектуальний потенціал та саморозвиток. У школі я вивчав українську, російську та англійську, додатково факультативно іспанську. Брав участь у обласній шкільній олімпіаді з англійської мови як переможець районної олімпіади. От і все.

Олег Андрощук
Sou | 18.01.2012 | 19:53
+ (0) -
Ох уж эта молодежь. Ты ему в морду, а оно сразу в драку лезет... wacko
Svitla | 14.10.2011 | 22:42
+ (4) -
А скажіть, будь ласка, яка причина вашого виходу з депутатської групи «Обличчям до людей»?

Ви більше не хочете бути «обличчям до людей»? smile
Novice | 15.10.2011 | 21:09
+ (0) -
Причина: утворення депутатської фракції ПП "ФРОНТ ЗМІН"
Sou | 18.01.2012 | 19:55
+ (0) -
Відповідь не повна, або туго з гумором.
Я | 17.10.2011 | 15:18
+ (4) -
прикольна група "Обличчам до людей", а решта всі чим до нас?
василь | 17.10.2011 | 17:02
+ (1) -
я здивований, що андрощук одружився. Ще недавно ходив по місту за руку з колегою по роботі та годував його морозивом з руки.
Василю | 17.10.2011 | 17:10
+ (0) -
А що, він не міг одружитись на колезі по роботі? cool
Смішний | 19.10.2011 | 11:43
+ (0) -
ні, він одружився не на колезі smile він вже й татом став, але колега раніше одружився smile
Яна | 19.10.2011 | 11:44
+ (1) -
Нє, ну це село, а не місто - всі про всіх все знають smile
reks | 02.11.2011 | 13:13
+ (4) -
--Цікаві люди міста --- хтоб сюди не попав,всіх обо..уть. cool
Гнат | 02.11.2011 | 18:32
+ (0) -
Ой, що обо..уть то обо..уть!!! Таке ми вже суспільство... усіх під один гребінець.
saa | 29.12.2011 | 17:47
+ (2) -
гонщік він і великий піарщік
Sou | 18.01.2012 | 19:50
+ (0) -
На жаль, практика співпраці показує, що Ви праві. cool
! | 29.12.2011 | 23:43
+ (0) -
Цікаво, а як переводиться Novice.
Юрий_Рабий | 27.02.2012 | 15:53
+ (0) -
Андрощук - мені він не подобається як особистість tongue
z | 15.03.2012 | 23:08
+ (0) -
А як не особистість, подобається ?
Цунамі | 04.01.2013 | 20:58
+ (0) -
А звідки такі подробиці про його особисте життя чи ти Василю може і е тим колегою по роботі?
1-20 21-21
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Цікаві люди міста [31]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів